KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Zuzia

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Zuzia »

Warto jeszcze wiedzieć, ze z tytułu ze oplata za gadżety to darowizna, nie podlega zwrotowi niezależnie od tego czy gadżety dotrą do adresata.
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9996
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Dzima »

@Zuziu, ale jakie w ogóle masz pretensje i do kogo?
Kurierzy to cię chyba nie lubią? ;)

Tak to darowizna, co zresztą jest napisane:
Anula pisze: Ceny kalendarzy to ceny minimalne. Jeśli masz ochotę wpłacić więcej to super, daj nam tylko o tym znać składając zamówienie.
Zuzia pisze:Wine ponosze ja, poniewaz kurier podjal dwie proby doreczenia, niewazne, ze nie otrzymalam ani numeru przesylki z SPSM, ani z send it ani od DPD, ani tez sms awizo gdy kurier mnie nie zastal.

Każdy dostaje powiadomienie o nadaniu paczki- to jest automatycznie przy nadawaniu. Sprawdziłaś czy nie dostałaś do spamu albo zakładki "oferty" (zależy jakiego masz maila).
Powiadomienie sms zwykle jest z datą i godziną kiedy się spodziewać kuriera albo dzwoni, że nikogo nie zastał. Kurierzy przed świętami mają mnóstwo roboty, więc możliwe że masz w okolicy lenia, który cię olał to trzeba poczekać na rozpatrzenie reklamacji do końca (sendit i dpd). Jeśli kurier podjął próbę doręczenia i nikogo nie było, raczej powiadamiają mailem lub sms przecież to w ich gestii leży, aby jednak paczkę dostarczyć, to będzie trudno uznać taką reklamację. Nie było cię dwa razy- oni nie próbują do skutku.
Trzeba było zamówić do pracy/do rodziny/do sąsiadki.
Zuzia pisze:Historia skonczyla sie tak, ze zrezgnowalam z ponownej wysylki paczki do mnie a takze z ponownego kupna jakichkolwiek gadzetow SPSM.
Przykre. Szkoda.
Uważaj, bo dpd jeździ też dla innych sklepów internetowych :|
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Zuzia

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Zuzia »

Sprawdzilam zarowno spam jak i telefon. Nie otrzymalam zadnych powiadomien, nie wymyslilam sobie tego i nie szczegolnie rozumiem ten zarzut. Ze sklepow internetowych faktycznie zawsze powiadomienie otrzymywalam, a w przypadku jakichkolwiek problemow to sklep przejmowal pelna odpowiedzialnosc. Serdecznie pozdrawiam i życze wesolych swiat:)
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9996
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Dzima »

Bo sklepy zazwyczaj mają podpisaną umowę stałą z firmą kurierską, tutaj każda paczka jest zlecana osobno.
Jeśli nie masz powiadomień to trzeba czekać na rozpatrzenie reklamacji, ja ci piszę jak to zwykle jest i nie raz kupowałam gadżety i wprowadzenie paczki do systemu to zawsze powiadomienie od firmy kurierskiej (nie od zlecającego przesyłkę).
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Beatrice »

Słuchajcie kochani, co mam zrobić? Zapłaciłam wczoraj za jeszcze jeden kalendarz, podałam namiary itp., a dziś widzę informacje , że maila po raz kolejny nie dało się wysłać. Z kolei na przelewie zapomniałam dodać, że pieniądze są za kalendarz...Co z tym fantem zrobić?
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
Awatar użytkownika
Anula
Posty: 2801
Rejestracja: 13 lip 2015, 8:41
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Anula »

Beatrice pisze:Słuchajcie kochani, co mam zrobić? Zapłaciłam wczoraj za jeszcze jeden kalendarz, podałam namiary itp., a dziś widzę informacje , że maila po raz kolejny nie dało się wysłać. Z kolei na przelewie zapomniałam dodać, że pieniądze są za kalendarz...Co z tym fantem zrobić?
Wyślij mi po prostu zamówienie z danymi do wysyłki na priv :D
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Beatrice »

Dzięki ! Tak też właśnie zrobiłam! :buzki:
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
MarF
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2015, 10:36
Miejscowość: Kalisz
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: MarF »

Czy można jeszcze zamawiać kalendarze 2020?
Awatar użytkownika
Anula
Posty: 2801
Rejestracja: 13 lip 2015, 8:41
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Anula »

MarF pisze:Czy można jeszcze zamawiać kalendarze 2020?
Jasne :)
MizexPL

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: MizexPL »

Dostępne są jeszcze kalendarze na 2020r. :świnka1: ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”