KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Awatar użytkownika
Monalisa
Posty: 499
Rejestracja: 08 lip 2013, 10:03
Miejscowość: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Monalisa »

Czy kalendarzy nie można by wysyłać pocztą lub paczkomatami Inpostu: Zamawiając 1 szt kalendarza, przesyłka 16 zł jest dość droga. Pomijając fajt, że trzeba "wisieć"w domu i czekać na kuriera.
DS: Śnieżka, Tula i Kokosanka
-------------
Za TM: Filuta, Karmelka, Toffi, Colori, Choco, Blanka, Felicja, Majka, Michasia i Miłka
Awatar użytkownika
Anula
Posty: 2801
Rejestracja: 13 lip 2015, 8:41
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Anula »

Monalisa pisze:Czy kalendarzy nie można by wysyłać pocztą lub paczkomatami Inpostu: Zamawiając 1 szt kalendarza, przesyłka 16 zł jest dość droga. Pomijając fajt, że trzeba "wisieć"w domu i czekać na kuriera.
Po zmianie cennika poczty polskiej wysyłka kosztuje tyle samo co kurierem, a jakość usługi nieporównywalna. Jeśli chodzi o paczkomat to dużej różnicy cenowej nie ma, bo bodajże 3 zł. Przypominam, że nie jesteśmy firmą, nie zatrudniamy pracowników a zamówieniami i wysyłką zajmują się raptem 2 osoby, nie sztab ludzi. Wszystko w swoim czasie wolnym, między swoją pracą, domem i rodziną. Nie możemy sobie pozwolić na to aby zajmować się jeszcze dodatkowo wysyłką do paczkomatów.
Każdy na @ dostaje powiadomienie kiedy przesyłka została nadana, może śledzić przesyłkę, nie musi wyczekiwać od dnia złożenia zamówienia. Poza tym kuriera zawsze można zamówić do miejsca pracy, do sąsiada czy kogoś z rodziny, zawsze jest wyjście z sytuacji.
Dla zamawiającego to tylko jedna paczka, dla nas tych paczek jest wiele. Staramy się jak możemy ale są sprawy których nie jesteśmy w stanie przeskoczyć.
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Beatrice »

Anula pisze:
Beatrice pisze:A czy ja mogę sprawdzić czy moje zamówienie i pieniądze za nie doszły( nie dostalam info o zamo)?
Jasne. Kiedy wysłałaś @ z zamówieniem?
Przepraszam, przegapiłam post ! Anulka, zamówienie i pieniądze wysłałam 29.10. Jakbyś mogła sprawdzić czy doszlo, bylabym Ci wdzięczna. :buzki:
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
Awatar użytkownika
Anula
Posty: 2801
Rejestracja: 13 lip 2015, 8:41
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Anula »

Beatrice pisze:
Anula pisze:
Beatrice pisze:A czy ja mogę sprawdzić czy moje zamówienie i pieniądze za nie doszły( nie dostalam info o zamo)?
Jasne. Kiedy wysłałaś @ z zamówieniem?
Przepraszam, przegapiłam post ! Anulka, zamówienie i pieniądze wysłałam 29.10. Jakbyś mogła sprawdzić czy doszlo, bylabym Ci wdzięczna. :buzki:
Nic się nie stało :D
Zamówienie wysłałaś na gadzety@forum.swinkimorskie.eu? Na @ odpowiadam na bieżąco wiec już dawno powinnaś mieć odpowiedź zwrotną ode mnie, ale szczerze to nie kojarzę @ od Ciebie. W domu jeszcze sprawdzę spam, może tam wpadło.
Edit: Sprawdziłam, w spamie nic nie ma.
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Beatrice »

Tak, wysłałam pod ten adres mailowy! Do tego od razu wplacilam pieniądze...Mysle, ze Gosia Biedrzycka, która mnie dobrze zna na pewno odnotowała to na koncie.Co mam teraz zrobić?...
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
Awatar użytkownika
Anula
Posty: 2801
Rejestracja: 13 lip 2015, 8:41
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Anula »

Wyślij to zamówienie jeszcze raz, sama wpłata nie wystarczy, muszę wiedzieć co i gdzie mam wysłać ;)
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Beatrice »

Oczywiście. Tak robię.Dzięki!
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
Awatar użytkownika
Gorgofone
Posty: 504
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:33
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Gorgofone »

Heloł :)
Potrzebuję 2 kalendarzy i 1 zestawu Avengersowych podkładek :). Damy radę? :)
<3 Teddy Noora i Kari Black <3 Za TM: Susan Sto Helit, Kapitan Morgan, Sułtanka Churrem, Hollywood Hootspig, Ser Pigletius, Zyzia Tłuścioszek, Pisia Gągolina
Awatar użytkownika
Anula
Posty: 2801
Rejestracja: 13 lip 2015, 8:41
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Anula »

Gorgofone pisze:Heloł :)
Potrzebuję 2 kalendarzy i 1 zestawu Avengersowych podkładek :). Damy radę? :)
Szczegółowa instrukcja zamawiania znajduje się w pierwszym poście, proszę się zapoznać.
Zuzia

Re: KALENDARZ 2020 + NOWE GADŻETY - ZAPRASZAMY

Post autor: Zuzia »

Anula pisze:Każdy na @ dostaje powiadomienie kiedy przesyłka została nadana, może śledzić przesyłkę, nie musi wyczekiwać od dnia złożenia zamówienia. Poza tym kuriera zawsze można zamówić do miejsca pracy, do sąsiada czy kogoś z rodziny, zawsze jest wyjście z sytuacji.
Dla zamawiającego to tylko jedna paczka, dla nas tych paczek jest wiele. Staramy się jak możemy ale są sprawy których nie jesteśmy w stanie przeskoczyć.
Nie otrzymalam ani maila, ani innej formy powiadomienia. Reklamacja nie zostala rozpatrzona pozytywnie. Skonczylo sie na poinformowaniu mnie, ze co prawda zlozono druga reklamacje lecz aby otrzymac przesylke musze zaplacic oprocz za oryginalna paczke takze za zwrot jak i za ponowna wysylke (licze 3x16zl). Wine ponosze ja, poniewaz kurier podjal dwie proby doreczenia, niewazne, ze nie otrzymalam ani numeru przesylki z SPSM, ani z send it ani od DPD, ani tez sms awizo gdy kurier mnie nie zastal. Okazuje sie ze do obowiazkow ani stowarzyszenia ani kuriera nie nalezy powadiomienie odbiorcy o przewidywanym terminie dostawy. Historia skonczyla sie tak, ze zrezgnowalam z ponownej wysylki paczki do mnie a takze z ponownego kupna jakichkolwiek gadzetow SPSM.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”