Problem z górnym dziąsłem

Problemy z zębami, problemy z jedzeniem, problemy okulistyczne, problemy z uszami, problemy z nosem;

Moderator: Dzima

ODPOWIEDZ
AnkaWas35

Problem z górnym dziąsłem

Post autor: AnkaWas35 »

Dzień dobry, śwince morskiej notorycznie wbijają się pojedyncze źdźbła w dziąsło za górnymi siekaczami. Byłam kilkukrotnie u weterynarza, raz to wyciągnął. Wokół zdążyła się już zrobić nadżerka, która się zagoiła (byłam na kontroli). Potem śwince znowu się wbiło źdźbło, lekarz kazał mi zostawić, nic z tym nie robić. Dodatkowo teraz śwince ułamało się pół prawego górnego siekaczami. Dodam, że zęby mają ciemny odcień. Co ja mam zrobić? Tak to zostawić czy szukać pomocy u innego lekarza? Nie chcę doprowadzić do stanu zapalnego etc.
Z góry dziękuję za pomoc
Awatar użytkownika
Renika
Posty: 219
Rejestracja: 20 lip 2013, 20:51
Miejscowość: okolice Krakowa
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Re: Problem z górnym dziąsłem

Post autor: Renika »

Konieczna jest suplementacja wit. C, ciemne i słabe ząbki świadczą o niedoborze. Kupuj miękkie sianko które nie ma ostrych krawedzi i nie wbije się w dziąsło, polecam https://zoo-net.pl/siana/1560-vitakraft ... 500-g.html o różnych smakach, jest bardzo delikatne i pachnące. Co do weterynarza to pewnie udałabym się z tym problemem do specjalisty, niech obejrzy to miejsce - może jest tam jakieś zagłębienie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twarzoczaszka”