Cocker spaniel do adopcji

Tutaj znajdują się zwierzaki inne niż świnki morskie które również czekają na kochający dom.
ODPOWIEDZ
basia M
Posty: 960
Rejestracja: 10 lis 2014, 10:32
Miejscowość: zambrow
Kontakt:

Cocker spaniel do adopcji

Post autor: basia M »

Witam , mam w domu suczkę rasy Cocker spaniel do adopcji . Przyjechała ze mną z Holandii . Odebrałam ją ze złych warunków. Sunia posiada rodowód , jest zaczipowana ,grzeczna
Nie potrafi jednak chodzić na smyczy , ponieważ ostatnie dwa lata przesiedziała w klatce w garażu .
U mnie w mieszkaniu mam trzy psy , kota i osiem świnek morskich i ponieważ wyjeżdżam po urlopie do Holandii , to mąż nie da rady sam z całym towarzystwem
Bella - tak ma na imię gania mi kota . Mam duży problem .
Bardzo pilnie szukam nowego domku dla suni , nowy opiekun musi mieć ogrom cierpliwości , zero bicia ( boi się podniesionego męskiego tonu i dotyku do zadka ) ,nie wiem jak sprawa się ma z dziećmi , mi jedzenie oddaje , ale na męża warczy jak je a on jest blisko .idealny byłby domek na wsi lub przedmieściu , ona uwielbia wycieczki rowerowe i bieganie przy człowieku na rolkach
To młoda , pełna energii i miłości prześliczna psia dziewczyna
Pomóżcie , bo serce mi pękało , a teraz jestem pod kreską , bo nie mam szans na zgodę suni i mojej kotki , która źle znosi tą sytuację.a ja w moim mieszkaniu mam tylko ściany , które oddzielają łazienkę
Jaguś

Re: Cocker spaniel do adopcji

Post autor: Jaguś »

Cześć,
Ja nie mam Facebooka, ale tu: https://pl-pl.facebook.com/pg/centrumad ... e_internal
jest ogłoszenie, że ktoś szuka takiego psa do adopcji.

Pozdr
Jaguś

Alina Roberts
22 sierpnia o 11:03
Czy ktoś wie o proponowanym do adopcji młodym piesku np.spanielu lub prawie spanielu we Wrocławiu lub w woj dolnośląskim ?
basia M
Posty: 960
Rejestracja: 10 lis 2014, 10:32
Miejscowość: zambrow
Kontakt:

Re: Cocker spaniel do adopcji

Post autor: basia M »

Temat zamknięty
Bella jedzie do Francji , pod Paryż
Mam nadzieję , że dom będzie wspaniały , bo sunia jest cudowna
Oddaję ją z ciężkim sercem , ale ja niestety nie mam warunków na 4 s psy , kota i duże stado świnek morskich
Ale historia zakończona szczęśliwie , sunia w sobotę rusza w ostatnią podróż do swego domu .
Zwiedziła pół Europy - z Holandii , przez Niemcy do Polski i teraz do Francji
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne zwierzęta do adopcji”