Świnki, które lubią gorąc?

Czyli czym Twoja świnka zaskoczyć potrafi

Moderator: Pulpecja

ODPOWIEDZ
Shevaress
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2019, 0:42
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Świnki, które lubią gorąc?

Post autor: Shevaress »

Witam, mam 3 miesięczne świniaki, samce. Nadeszły upały, jakimkolwiek chłodzeniem się brzydzą, tylko warzywa z łaską wezmą. W pokoju 30 stopni, w klatce vetbed ( przyzwyczajone zaczynają się buntować, jak nie mają czegoś miekkiego i ciepłego ) no i norka, do której się ładują przy takiej temperaturze. Ja mam zawał, że one zaraz zawału dostaną, ale im to chyba pasuje, leżą zrelaksowane. Pozwolić im gotować się w tej norce? Na vetbedzie? Zawsze mają wybór przytulić się do zamrożonej butelki w rękawie od bluzy, położyć się na drewienku, itd :glowawmur:
A wygląda to mniej więcej tak: :D

Obrazek
Obrazek
zoska1607

Re: Świnki, które lubią gorąc?

Post autor: zoska1607 »

Shevaress pisze:Witam, mam 3 miesięczne świniaki, samce. Nadeszły upały, jakimkolwiek chłodzeniem się brzydzą, tylko warzywa z łaską wezmą. W pokoju 30 stopni, w klatce vetbed ( przyzwyczajone zaczynają się buntować, jak nie mają czegoś miekkiego i ciepłego ) no i norka, do której się ładują przy takiej temperaturze. Ja mam zawał, że one zaraz zawału dostaną, ale im to chyba pasuje, leżą zrelaksowane. Pozwolić im gotować się w tej norce? Na vetbedzie? Zawsze mają wybór przytulić się do zamrożonej butelki w rękawie od bluzy, położyć się na drewienku, itd :glowawmur:
A wygląda to mniej więcej tak: :D

Obrazek
Obrazek
Nie wiem jak wygląda pozostała część Twojej klatki, Ale być może świnki bardzo potrzebują miejsca, w którym będą mogły chwilę się schować i robią to kosztem dyskomfortu termicznego, może spróbuj na czas wakacji zastąpić norki hamaczkami z fredzlami? Są przewiene i jednocześnie pozwolą śwince się ukryć. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania, nawyki, wybryki”