Mole książkowe

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Chocolate Monster

Re: Mole książkowe

Post autor: Chocolate Monster »

O nie,nie zauważyłam tej promocji w Empiku :(
Milkaa-Ja wolę mieć własne książki.Lubię do nich wracać i zawsze mogę to zrobić.W bibliotece nieraz muszę długo czekać aż ktoś odda to co akurat chce
Awatar użytkownika
Milkaa
Posty: 264
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:16
Miejscowość: ok. Nowego Sącza
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Milkaa »

Tak, też lubię mieć własne, ale ze względu na ich cenę nie mam zbyt dużo, więc większość wypożyczam. Szkoda że ta promocja się już skończyła :( Ale gdybym posiadała wszystkie książki które przeczytałam, to by mi miejsca nie starczyło.
Awatar użytkownika
natalia.k
Posty: 225
Rejestracja: 17 lip 2013, 17:58
Miejscowość: G.Śląsk
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: natalia.k »

Słuchajcie może ktoś z Was jest w posiadaniu Serii książki Magiczne drzewo w formie ebooka dokładni plik mobi ? Sprawiłam siostrzenicy na komunię czytnik i poszukuję czegoś co ją obecnie interesuje.

A co do ostatnio przeczytanych książek to wciągnęła mnie seria Kwiat paproci - Katarzyny Miszczuk: Szeptucha,Noc Kupały Żerca. Pochłonęłam je w 5/6 dni :)
"(...)nie ma na Ziemi sytuacji bez wyjścia
kiedy Bóg drzwi zamyka...to otwiera okno"
ks.Twardowski
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Gaja »

natalia.k pisze: A co do ostatnio przeczytanych książek to wciągnęła mnie seria Kwiat paproci - Katarzyny Miszczuk: Szeptucha,Noc Kupały Żerca. Pochłonęłam je w 5/6 dni :)
Parę lat temu czytałam diabelsko-anielską trylogię Katarzyny Bereniki Miszczuk: "Ja, diablica", "Ja, anielica", "Ja, potępiona" - niezłe. Nie jest to literatura z górnej półki, ale czyta ją się przyjemnie i szybko, polecam.
Swoją drogą zazdroszczę Pani Kasi talentu literackiego - swoją pierwszą książkę ( "Wilk" ) napisała w wieku bodajże 15 lat, a potem pisała dalej, niejako "przy okazji, bo przecież skończyła z powodzeniem studia medyczne i jest lekarzem. Jest też "kociarką", za co, jako opiekunka dwóch kocurów ( nie licząc reszty menażerii ), również ją cenię :D
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12499
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Cynthia »

natalia.k pisze:Słuchajcie może ktoś z Was jest w posiadaniu Serii książki Magiczne drzewo w formie ebooka dokładni plik mobi ? Sprawiłam siostrzenicy na komunię czytnik i poszukuję czegoś co ją obecnie interesuje.

A co do ostatnio przeczytanych książek to wciągnęła mnie seria Kwiat paproci - Katarzyny Miszczuk: Szeptucha,Noc Kupały Żerca. Pochłonęłam je w 5/6 dni :)
Mnie zniechęca do niej fakt, że jeszcze trzeba czekać na część czwartą ;)
Skoczek34

Re: Mole książkowe

Post autor: Skoczek34 »

Bardzo polecam wszystkie książki Marii Nurowskiej, jeśli lubicie wojenne klimaty opatrzone ciekawą narracją ;)
lolqu

Re: Mole książkowe

Post autor: lolqu »

ja lubie bardzo poczytać. Ostatnioi przeczytalam "Opowieści z meekhańskiego pogranicza"
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Kropcia »

Przeczytałam ostatnio 5 kolejnych książek z uniwersum Metro 2033.
"Piter" Szymun Wroczek
Trylogia Andrieja Diakowa "Do światła" "W mrok" i "Za horyzont"
"Szepty zgładzonych"- zbiór opowiadań stworzonych przez polskich fanów.

Jak na mój gust to trylogia Diakowa jest lepsza od całej trylogii "Metro", "Piter" jest pokręcony, ale też fajny, a opowiadania są rózne. Jedne mi się mniej podobały, inne bardziej.

W sumie wcześniej pochłonęłam jeszcze całą Achaję razem z Pomnikiem, cały cykl inkwizytorski Piekary i całą dotychczas wydaną Zabójczynię od Sarah J. Maas. Teraz zacznę Harrego Pottera ponownie. Jak go skończę to będę miała na swoim koncie 38 przeczytanych książek w tym roku :)
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Gaja »

Kropcia pisze: Teraz zacznę Harrego Pottera ponownie.
Ja przeczytałam tylko pierwszą cześć - "Kamień Filozoficzny" i nie porwała mnie na tyle, by sięgnąć po następną... Teraz czyta Harrego Pottera mój 14-letni syn, ale nie wiem, co o nim faktycznie myśli, bo czyta książki tylko dlatego, żeby niedobra matka ( czyli ja 8-) ) pozwoliła mu grać na komputerze :lol:
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Kropcia »

Harrego czytałam naście lat temu. Też z początku nie byłam przekonana do niego, ale przemogłam się i mnie porwało. Chcę zobaczyć czy podobne wrażenie zrobi na mnie po długim czasie.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”