Mole książkowe

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
hanel3

Re: Mole książkowe

Post autor: hanel3 »

Ja z kolei tego niestety nie polecam. Mnie się ciągnęło jak flaki z olejem... chyba, żeby skrócić o połowę.
Teraz czytam (jeszcze nie skończyłam) "Hipotezę Zła" Donato Carrisi a już wiem że muszę wrócić do "Zaklinacza" tego samego autora.
Agmeszka

Re: Mole książkowe

Post autor: Agmeszka »

Czytam właśnie Zabić drozda Harper Lee.
Książka odstaje od tych które zazwyczaj czytam, ale jest bardzo mądra i wciąga.
Tylko początek trochę mi się dłużył.
andrelka1

Re: Mole książkowe

Post autor: andrelka1 »

Są jacyś potterhead? Czekacie na HP i przeklęte dziecko? Ktoś widział, jakieś opinie?
Awatar użytkownika
Oldzah
Posty: 2276
Rejestracja: 22 wrz 2013, 20:08
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Oldzah »

andrelka1 pisze:Są jacyś potterhead? Czekacie na HP i przeklęte dziecko? Ktoś widział, jakieś opinie?
Ja czekam z niecierpliwością :D
Moje panny: Stefania i Bella

Za TM Stachu[*], Stefan[*], Tasia[*], Robin[*], Kreta[*], Helena[*]. Bibi[*]
Awatar użytkownika
joanna ch
Posty: 5254
Rejestracja: 24 cze 2014, 16:55
Miejscowość: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: joanna ch »

Agmeszka, to za ciężki kaliber się wzięłaś. Ja się jakoś nie mogłam zmusić żeby to przeczytać choć powinnam.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Iza »

Polecam "Prokurator - kobieta, która nie bała się morderców". Świetna kobieta z charakterem. Doprowadziła do skazania m.in. Trynkiewicza. Jestem w trakcie czytania, ale książka bardzo dobra. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/258667/p ... -mordercow
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
loriain

Re: Mole książkowe

Post autor: loriain »

Oldzah pisze:
andrelka1 pisze:Są jacyś potterhead? Czekacie na HP i przeklęte dziecko? Ktoś widział, jakieś opinie?
Ja czekam z niecierpliwością :D
Tez oczekuję :102:
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Kropcia »

Tydzień temu pożyczyłam Metro 2033. W 4 dni pochłonęłam dwie części. W sobotę pożyczyłam trzecią. Też pochłaniam jak szaleniec. Jestem ciekawa czy ktoś z Was czytał i jakie są opinie :)
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
Prosiakowo
Posty: 447
Rejestracja: 22 maja 2014, 12:26
Miejscowość: Puck
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Prosiakowo »

Zabić drozda - akurat książka w moim typie.
Harrego Pottera i przeklęte dziecko przeczytałam, ale jakoś tak... bez szału... to nie moja bajka.
Mogę natomiast polecić dwie książki Sue Monk Kidd: Czarne skrzydła oraz Sekretne życie pszczół. Obie traktują o trudnych sprawach, ale jednocześnie są mądre pięknie napisane i z klimatem.
paprykarz

Re: Mole książkowe

Post autor: paprykarz »

Kropcia pisze:Tydzień temu pożyczyłam Metro 2033. W 4 dni pochłonęłam dwie części. W sobotę pożyczyłam trzecią. Też pochłaniam jak szaleniec. Jestem ciekawa czy ktoś z Was czytał i jakie są opinie :)
Mój mąż ma te książki i czyta namiętnie. Podobno dobre, ale najbardziej dwie pierwsze mu się podobały. Próbuje mnie przekonać do przeczytania ale jakoś nie mój klimat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”