Mole książkowe

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
csm-101

Mole książkowe

Post autor: csm-101 »

Czy są na forum osoby lubiące rozłożyć się na kanapie z dobrą książką i kubkiem herbaty? Co lubicie czytać? Co obecnie czytacie? :)
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13489
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: pucka69 »

Lubimy, czytamy. Ja obecnie "Śmierć pięknych saren"
Obrazek
Nyanyan
Posty: 70
Rejestracja: 07 wrz 2013, 12:44
Miejscowość: Włocławek
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Nyanyan »

Kocham czytać ;)
aktualnie czytam "Lód" Dukaja :)
axxk

Re: Mole książkowe

Post autor: axxk »

u nas w domu czyta się duuuużo książek. Uwielbiamy z MM przed snem poczytac sobie. On wszelkie sf, fantstyka itp
ja najbardziej horrory. Moi ulubieni autorzy horrorów to Darda, Masterton i Koontz.
Teraz czytam opowiadania Mastertona.
csm-101

Re: Mole książkowe

Post autor: csm-101 »

axxk a co z Mastertona lubisz? Mi bardzo poszedł Rytuał, choć mogłoby być trochę bardziej krwiste. A Z fantasy uwielbiam Grę o Tron.
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Ja bardzo lubię czytać ale trudno mi zdefiniować co konkretnie - lubię polską fantastykę i literaturę pozytywizmu i romantyzmu. Aktualnie jestem w trakcie ponownego czytania "Kłamcy". ;-)
Obrazek
csm-101

Re: Mole książkowe

Post autor: csm-101 »

Panna Fiu Fiu skoro polskie fantasy to pewnie wiedźmin przeczytany? Mi się wszystkie 3 zbiory opowiadań podobały ale powieści juz nie bardzo. Po pierwszej się poddałem. Niby klimat bardzo fajny ale akcja się ciągnie jak...
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Do Wiedźmina się przymierzam, jednak jakoś nie potrafię się przekonać po tym jak przeczytałam opis z tyłu pierwszej z książek sagi. Po prostu mnie to nie przekonało, aktualnie gram w Wiedźmina. Może mnie klimat przyciągnie i przeczytam...
Obrazek
csm-101

Re: Mole książkowe

Post autor: csm-101 »

Zacznij od opowiadań. Myślę, że się nie rozczarujesz. Ja jestem wybredny jeżeli chodzi o książki. Powieści o wiedźminie jak dla mnie trzymają klimat ale za wolno akcja a się toczy zdecydowanie.
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12499
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Cynthia »

Powieści historyczne, cykl o wojnie Dwóch Róż i o dynastii Tudorów autorstwa P. Gregory,horrory Kinga i Mastertona (dawno czytane), Anna Rice, fantastyka i polska i zagraniczna, i to co mi w ręce wpadnie, a słyszałam że dobre... Lubię czytać, choć ostatnio nie mam na to nastroju... Nie mogę się skupić,,,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”