Mole książkowe

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Kropcia »

Pierwsza zdecydowanie najlepsza, druga to taka popierdółka, a końcówka trzeciej dała mi w twarz. Niemniej uważam wszystkie książki za dobre :) Po raz pierwszy zagłębiłam się w aspekty, o których z powodzeniem można by było dyskutować na polskim :D serio, żadna inna książka tego we mnie nie wzbudzała ;) Też postapo to nie mój klimat, ale tu masz mało tych wszystkich zmutowanych stworzeń czy zombiaków. Tu bardziej są aspekty spspołeczne, co mnie przekonało do przeczytania.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
paprykarz

Re: Mole książkowe

Post autor: paprykarz »

Hmmm może kiedy przeczytam już wszystkie książki z mojej listy oczekujących to się wezmę za te z półki męża.
Kropcia a te pozostałe czytałaś?
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Kropcia »

Mam za sobą Metro 2033, 34 i 35. W planach jeszcze 4 książki do przeczytania z tego uniwersum, ale nie wiem jakie, bo nie wiem co dokładnie ma mój kolega na półce, a on sam się za te tytuły nie brał ;) Więc tak... przeczytam szybciej niż on :D Jak się dossam i skończę to pewnie coś niecoś tu napiszę czy warto.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
anthracite

Re: Mole książkowe

Post autor: anthracite »

Dostałam od przyjaciółki na urodziny książkę Beksińskiego, są tam jego opowiadania, polecam, choć są ciezkie, w sumie jak jego całe życie i twórczość malarska. Czytam ja już drugi raz, z każda strona coraz bardziej żałuje, ze przestał pisać i zajął się malowaniem.
Prosiakowo
Posty: 447
Rejestracja: 22 maja 2014, 12:26
Miejscowość: Puck
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Prosiakowo »

o, Beksińscy to moje klimaty. Słuchałam kiedyś audycje Tomka... A książkę Magdy Grzebałkowskiej połknęłam w dwa dni.
anthracite

Re: Mole książkowe

Post autor: anthracite »

Prosiakowo pisze:o, Beksińscy to moje klimaty. Słuchałam kiedyś audycje Tomka... A książkę Magdy Grzebałkowskiej połknęłam w dwa dni.
Jak wpiszesz Beksinski opowiadania, to wyskoczą Ci jego niepublikowane teksty, są świetne :D
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Gaja »

anthracite pisze:
Prosiakowo pisze:o, Beksińscy to moje klimaty. Słuchałam kiedyś audycje Tomka... A książkę Magdy Grzebałkowskiej połknęłam w dwa dni.
Jak wpiszesz Beksinski opowiadania, to wyskoczą Ci jego niepublikowane teksty, są świetne :D
A ja Beksińskiego ( Zbigniewa ) kocham za ten ( bez tytułu ) obraz:
Obrazek
...przerażające, ale tak romantyczne i głębokie jednocześnie... To taka dygresja, albo off top raczej, bo to jednak wątek książkowy...
mysza

Re: Mole książkowe

Post autor: mysza »

ja obecnie czytam 2. W pracy "Kobiety z bloku 10. Eksperymenty medyczne w Auschwitz" a w domu czy transporcie publicznym Ptaśka :)
Metro przeczytałam ale tylko 2033, resztę planuję ale jeszcze nie wiem kiedy. Stos książek do przeczytania rośnie :D jak patrzę na półkę na lubimyczytać to jest ich 240 :D :glowawmur:
anthracite

Re: Mole książkowe

Post autor: anthracite »

Słuchajcie wszystkie mole książkowe, w ten weekend jest promocja w Empiku 3 książki w cenie 2! :jupi:
Awatar użytkownika
Milkaa
Posty: 264
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:16
Miejscowość: ok. Nowego Sącza
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Milkaa »

A z biblioteki można je wypożyczać za darmo :neener: I to jest super! ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”