Mole książkowe

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Iza »

Polecam "Ene, due, śmierć" M.J.Arlidge. Kryminał o zbrodniarce porywającej zawsze dwie osoby dającej ultimatum: naturalna śmierć obojga lub jedna z osób musi zabić drugą.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Olek

Re: Mole książkowe

Post autor: Olek »

Polecam "Moja Prawda" - Mike Tyson

Książka jest mega szczera, zjadła mnie, przetrawiła, a na koniec wydaliła.

Powiem tylko tyle że to nie jest książka o boksie, ale nie zdradzę nic więcej.
Agmeszka

Re: Mole książkowe

Post autor: Agmeszka »

Polecam Miasto ślepców - José Saramago.
Bardzo dobra książka, mocna i pełna brudu, nieprzeciętna.
Katarzyna Helena

Re: Mole książkowe

Post autor: Katarzyna Helena »

Agmeszka pisze:Polecam Miasto ślepców - José Saramago.
Bardzo dobra książka, mocna i pełna brudu, nieprzeciętna.

Również polecam, zwłaszcza że na postawie Miasta ślepców powstał film z Julianne Moore, Gaelem Garcią Bernalem oraz Dannym Gloverem w rolach głównych.
Ale najpierw przeczytajcie książkę!
Prosiakowo
Posty: 447
Rejestracja: 22 maja 2014, 12:26
Miejscowość: Puck
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Prosiakowo »

Przeczytałam ostatnio dwie książki z półki młodzieżowo-fantastycznej autorstwa Julie Kagawa Żelazny Król i Żelazna córka. Muszę przyznać, że nawet niezłe. Dla czytelników +-16.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Iza »

"Kryminalistka" Jodełki :love:
A właśnie czytam "Powiedz panno, gdzie Ty spisz", czyli II część "Ene, due, śmierć". Bardzo dobra
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
TaigaAisaka
Posty: 9
Rejestracja: 17 lut 2016, 13:32
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: TaigaAisaka »

Kocham czytać. Moje ulubione gatunki to horrory i fantasy, chociaż i niejednokrotnie też jakiś kryminał do gustu przypadnie :). Aktualnie czytam "Chłopcy" Jakuba Ćwieka. Książka dość wulgarna, ale wciągająca i pozytywna. Rzadko zdarza się, że podobają Mi się książki naszych autorów z tego gatunku, ale za namową przyjaciółki przeczytałam Kłamcę i poszłam na spotkanie z Jakubem Ćwiekiem, by wziąć dla Niej autograf, w ten sposób zachęcona zostałam do przeczytania Chłopców. Mam nadzieję, że miło się zaskoczę pod koniec :peace: . Teraz tak myślę nad Wiedźminem, może jednak jest jakaś szansa, że zagustuję w naszym fantasy :D
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12499
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Cynthia »

TaigaAisaka pisze:Kocham czytać. Moje ulubione gatunki to horrory i fantasy, chociaż i niejednokrotnie też jakiś kryminał do gustu przypadnie :). Aktualnie czytam "Chłopcy" Jakuba Ćwieka. Książka dość wulgarna, ale wciągająca i pozytywna. Rzadko zdarza się, że podobają Mi się książki naszych autorów z tego gatunku, ale za namową przyjaciółki przeczytałam Kłamcę i poszłam na spotkanie z Jakubem Ćwiekiem, by wziąć dla Niej autograf, w ten sposób zachęcona zostałam do przeczytania Chłopców. Mam nadzieję, że miło się zaskoczę pod koniec :peace: . Teraz tak myślę nad Wiedźminem, może jednak jest jakaś szansa, że zagustuję w naszym fantasy :D
Pan Jakub Ćwiek był na Polkonie w Bielsku Białej i sfotografował się ze świnkami stowarzyszeniowymi :szczerbaty:
Mnie brakuje czasu trochę na czytanie, ale ostatnio kosztem snu łyknęłam "Żonę oficera" Gregory. Ona zwykle pisze o kobietach czasów Henryka VIII i wojny Dwóch Róż, a tu taka niespodzianka... Finał trochę.... smutny...
TaigaAisaka
Posty: 9
Rejestracja: 17 lut 2016, 13:32
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: TaigaAisaka »

Cynthia pisze:Pan Jakub Ćwiek był na Polkonie w Bielsku Białej i sfotografował się ze świnkami stowarzyszeniowymi :szczerbaty:
No proszę, proszę. Tym bardziej ma u Mnie dodatkowego, ogromnego plusa :jupi:
Tu-Tu

Re: Mole książkowe

Post autor: Tu-Tu »

Ja czytam ,,Alibi na szczęście" autor to Anna Ficner-Ogonowska
Polecam!
:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”