Tazos & Cheetos [*] & Malwinka - Tazos chory

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
infrared

Re: Tazos & Cheetos [*] & Malwinka

Post autor: infrared »

Malwinka
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9996
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Tazos & Cheetos [*] & Malwinka

Post autor: Dzima »

:fingerscrossed:
Ach to was widziałam dziś na fb! Poznałam Tazosa.... Taka znajoma świnka i nie wiedziałam gdzie go przykleić
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Chryzantem
Posty: 952
Rejestracja: 05 sie 2013, 14:37
Miejscowość: Katowice
Kontakt:

Re: Tazos & Cheetos [*] & Malwinka

Post autor: Chryzantem »

jaka piękna panienka :love:
Andzia [*], Klara [*], Zosia [*], Stefanka [*], Nunci [*], Fifka[/url]
cappuccino

Re: Tazos & Cheetos [*] & Malwinka

Post autor: cappuccino »

Super! Piękna dziewczynka, kiedy łączenie?
infrared

Re: Tazos & Cheetos [*] & Malwinka

Post autor: infrared »

Chyba w niedzielę wieczorem. Na razie mieszkają przez kraty i jest mega spokój. Najchętniej zrobiłabym już to dziś, ale cały weekend pracuję i się trochę boję. Niech się Malwinka oswoi trochę, chociaż i tak jest mega odważnym prosiaczkiem. Chodzi, zaczepia, zaczyna gadać.
Tak, na FB to my :)
infrared

Re: Tazos & Cheetos [*] & Malwinka

Post autor: infrared »

No i chyba po łączeniu.

Obrazek
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9996
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Tazos & Cheetos [*] & Malwinka

Post autor: Dzima »

:yahoo: :yahoo: :yahoo:
Wspaniale! To się Tazosik ucieszył z takiego towarzystwa. Gdzie ty wyszukałaś tą panienkę?
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
infrared

Re: Tazos & Cheetos [*] & Malwinka

Post autor: infrared »

Napisała do mnie kobieta na FB, że akurat szuka domu dla wysterylizowanej samiczki, odebrała ją z fatalnych warunków, wyleczyła, no ale w jej stadzie Malwinka nie czuła się szczęśliwa.
Uznałam to za zrządzenie losu, bo to najlepszy układ, jaki mogłam wymarzyć do sparowania. Są razem od wczoraj, największa awantura to pikuś w porównaniu do normalnych zachowań chłopaków, kiedy byli razem.

No ale jest i ten mały minus, druga świnka w klatce chyba jeszcze bardziej daje znać, że nie ma Cheetosa.

No i jeszcze psikus - Malwinka miała być spokojną i uległą panienką. Oczywiście kto rządzi? Malwina. Z Cheetosem było to samo.
Widocznie Tazos ma coś w sobie, co w spokojnych prosiakach wyzwala Alfy, jakby ktoś potrzebował, to polecamy się ;)
Awatar użytkownika
Siula
Posty: 3998
Rejestracja: 26 kwie 2015, 21:21
Miejscowość: Tarnowo Podgóne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tazos & Cheetos [*] & Malwinka

Post autor: Siula »

Super! Piękna z nich para będzie :love: O świnkach, które odeszły ciągle się myśli i pamięta, ale kolejne też można pokochać.
infrared

Re: Tazos & Cheetos [*] & Malwinka

Post autor: infrared »

No i znowu dałam się nabrać.

MalŚwinka miała być spokojną damą, nieśmiałą, mimo swoich czterech lat dopiero poznającą luksusy świńskiego życia.
Tymczasem jest to czarny diabeł, mała cholera, zołza, no nie sposób jej nie kochać!

Tazosa ustawiła krótko i rządzi bez dwóch zdań.
Jeśli podane pożywienie jej nie odpowiada, to nie tylko go nie zeżre, chociażby skisła, ale będzie urządzać awanturę, dopóki nie dostanie czegoś godnego jej królewskiego podniebienia.
Będzie urządzać awanturę również mimo pełnej miski, pełnego paśnika, świeżej wody i rozrywek w klatce.
Będzie uparcie pić z miski, nawet nie patrząc w stronę poidełka - ależ rozumiem, nie umie, nie miała, nie wie, z czym to się je i nie uczy się od Tazosa. Ale przejęcie norek, tuneli i innych gadżetów zajmuje jej średnio pięć minut!

MalŚwinka nie czeka z kwikiem, aż się obudzę, ona budzi kwikiem. Nie przegania Tazosa, bo stoi jej na drodze, specjalnie przychodzi go pogonić.
A przy tym jest tak wdzięczna i kochana, że nie sposób się na nią gniewać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”