Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: Maniek i Zosia :)

Post autor: Beatrice »

A wreszcie WAS upolowałam śliczności! Gosia,jakie one piękne! I wyluzowane! A podwójny wyleż - bez komentarza! :D Super!
Pernilla ,Belinda / i Belcia! / pozdrawiają Was serdecznie i obiecują poczytywać! :buzki: :buzki:
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
Gosienia

Re: Maniek i Zosia :)

Post autor: Gosienia »

Witamy po długiej przerwie :) Działo się przez ten czas, oj działo... Mieliśmy kontrolne USG Maniusia. Nie ma już śladu po złogach i piasku w pęcherzu :yahoo: Maniuś i Zosia zdrowi, grubi i szczęśliwi ;) Przez ostatnie tygodnie z powodu remontu w mieszkaniu prośki wyjechały na wakacje, ale już jutro wracają do domu.
Od niedawna także dołączyła do nas "babcia" Bunia. Świnka po przejściach, odebrana nieodpowiedzialnej właścicielce. Bunia ma 6 lat i jak się okazało problemy zębowe... Jak na swój wiek i stan, czuje się całkiem nieźle, poza tym, że nie je siana zupełnie, gardzi ziółkami i ma biegunkę, na którą lekarstwa lekarze znaleźć nie mogą. Maleństwo waży całe 400g i ciężko jej jakoś przytyć... Granulat na szczęście zajada chętnie i no warzywa uwielbia. Mimo biegunki podaję jej warzywa, bo boję się, że zacznie mi z wagi spadać, a chciałabym, żeby została z nami jak najdłużej. Pisałam o Buni w dziale "Choroby i Problemy". Dziękuję wszystkim, który próbowali mnie wesprzeć i pomóc w tej nowej dla mnie sytuacji....

A oto nasza Bunia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
doma2005
Posty: 845
Rejestracja: 02 sie 2017, 12:01
Miejscowość: szczecin
Kontakt:

Re: Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia :)

Post autor: doma2005 »

Jaka śliczna kruszynka :buzki:
Gosienia

Re: Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia :)

Post autor: Gosienia »

Babcia Bunia pobiegła za TM :cry: Poszłam nakarmić całe moje stado i znalazłam ją martwą... Nie rozumiem dlaczego umarła. Wyniki badań idealne, na usg wszystko super. Korektę zębów przeszła bez żadnych komplikacji. Od razu po wybudzeniu zabrała się za jedzenie. Nic nie wskazywało, że coś się może stać...
Nie zdążyłam jej zabrać do domu, jutro miał być ten dzień kiedy Bunia miała zamieszkać w moim domu z moimi świnkami... Nic nie zapowiadało, że odejdzie. Wszystko było zupełnie normalnie. Normalnie zajadała wszystko co jej podsunęłam. Wczoraj dostała wszystkie leki i jeszcze biegała po klatce w poszukiwaniu smakołyków. Do tej pory cały czas się bałam, że ona nie przeżyje, a teraz, kiedy przestałam się o to martwić ona postanowiła pobiec za TM...
Cały czas się zastanawiam co zrobiłam źle. Albo czego nie zrobiłam... Bardzo mi smutno...
Awatar użytkownika
doma2005
Posty: 845
Rejestracja: 02 sie 2017, 12:01
Miejscowość: szczecin
Kontakt:

Re: Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Post autor: doma2005 »

Bardzo mi przykro :candle:
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23061
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Post autor: porcella »

Absolutnie wszystko zrobiłaś jak należy - po prostu za dużo tego było na taką staruszkę: i stres i zabieg i leki... Tak świński Los postanowił i tyle.
Bardzo mi przykro, wyobrażam sobie, jak to przeżywasz. :pocieszacz:
Dla Babuni :candle:
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
magmagpie

Re: Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Post autor: magmagpie »

:candle: :candle: :candle:
magmagpie

Re: Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Post autor: magmagpie »

czasem świnka czuje, że jest bezpieczna, kochana - to czego nie miała całe życie....
Gosienia

Re: Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Post autor: Gosienia »

Mam nadzieję, że czuła się kochana. Bo kochaliśmy ją bardzo, mimo, że tak krótko była z nami... Mam nadzieję, że wiedziała, że wszystko robiłam dla jej dobra i że była chociaż przez chwilę szczęśliwa...
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Post autor: martuś »

Bardzo mi przykro :sadness: Ty zrobiłaś wszystko jak należy. To poprzedni "właściciele" zawalili sprawę...
Trzymaj się :pocieszacz:

Dla babci Buni :candle:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”