Firma Chrapcio - zostawione ku przestrodze

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: Natasza »

Dziewczyny odkąd pamiętam na wątku TF co jakiś czas ktoś zgłaszał, że kręci z nadaniem paczki. Wiecznie problem o to samo. TF przykro nam, że jesteś tak nierzetelnym sprzedawcą. Żadna z dziewczyn nie zamawiała sobie szminki ale ciepluchny domek dla zwierzaka. Wiele z nas sobie czegoś odmawia ,żeby za marną wypłatę kupić coś futrzakom. Jest zima, domki by sie przydały a dziewczyny czekają i pieniądze wtopiły. Jeśli nie masz czasu na szycie po prostu zamieść taką informację. Nie każdego stać żeby składać zamówienie ponowne u kogoś innego. Powinniśmy się na tym forum szanować a ty ewidentnie masz z tym problem. Oddaj dziewczynom pieniądze. Bardzo prosimy administratorów aby zamknąć możliwość reklamy TF na tym forum jako osoby sprzedającej domki.

TF żal i wstyd.
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
Inez1989
Posty: 171
Rejestracja: 15 lip 2015, 14:00
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: Inez1989 »

Jak wygląda sytuacja z Tutti? Ma ktoś może kontakt z tą Panią?
magdula09

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: magdula09 »

Żadnego. Na wiadomości nie odpisuje. Miała niby być dostępna od 05.01... Ja chyba zamówię u kogoś innego. Tylko mam nadzieje, ze kiedyś się doczekam moich pieniędzy.
Fionka2014

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: Fionka2014 »

Fakt odpowiedzi zero ale w końcu w zeszłym tygodniu dotarła do mnie druga przesyłka...tyle ze nie w takiej formie jak zamawiałam materacyki dostałam...grunt że doszło i że są dobrze zrobione...

Oby dotarły w końcu i wasze do was...
magdula09

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: magdula09 »

Ja dostałam w końcu odpowiedz na Facebooku. Były problemy z poczta i przesyłkami (te sama informacje jakiś czas temu dostały inne osoby) ale przesyłki zostały wysłane i powinny niedługo dojść...
Fionka2014

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: Fionka2014 »

Ona ma non stop problem z pocztą i wysyłkami...za każdym razem ta sama wymówka...
grunt, że już wam wysłała
Raftylka

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: Raftylka »

Ja juz bym nie chciała takiego "zamówienia" wolalabym zwrotu kasy..
magdula09

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: magdula09 »

Ja właśnie chce zwrotu kasy (przynajmniej nie było z tym problemu). Zamówię u kogoś innego...
atka1966

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: atka1966 »

Nie chciałam dokładać drew do ognia, ale wkurzyłam się... :evil:
ja już od października czekam i nie ma ani zamówienia, ani zwrotu pieniędzy... były obietnice, kilka... :angry:
czekałam grzecznie, minęły święta, minął Sylwester i nic !
jestem kobietą w średnim wieku, mam syna starszego od tej "Pani" więc nie rozumiem jak ta "dzisiejsza młodzież" może sobie tak bimbać z poważnych ludzi, naciągać na pieniądze i nie wywiązywać się z obietnic :shock:
ale nie ważne, czy to moje ciężko zapracowane pieniądze, czy odkładane kieszonkowe młodych ludzi...

KOBIETO !!! TAK SIĘ NIE ROBI !!! MIEJ ODROBINĘ GODNOŚCI I ODEZWIJ SIĘ DO TYCH, KTÓRZY CZEKAJĄ !!!

tu już nie ma mowy o zaufaniu, bo je już straciłaś na zawsze i żadne tłumaczenia nie pomogą ! ale uratuj swoją godność i zachowaj twarz ! oddaj pieniądze, albo uszyj te zamówienia i wyślij w końcu !
po co wkraczać na drogę prawną ??? a ja tego tak nie zostawię, obiecuję... masz miesiąc na decyzję, co wolisz...
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: Bulletproof »

Polecam zajrzeć na tę stronę :
http://www.chrapcio.ayz.pl/aktualnosci/

Ostatni post: wczoraj...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”