Firma Chrapcio - zostawione ku przestrodze

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Zablokowany
neptunia13

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: neptunia13 »

Czy sprzedaje jeszcze pani Legowiska ?
Jeśli tak to jestem zainteresowana kupnem legowiska w białe kropki z błękitnym tłem oraz kapcia w panterkę . :świnka2:
agatauk02

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: agatauk02 »

Pastuszek :like:
Lirael

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: Lirael »

neptunia 13 radzę przeczytać forum parę stron wstecz i zamówić od pastuszka....
Awatar użytkownika
natalia.k
Posty: 225
Rejestracja: 17 lip 2013, 17:58
Miejscowość: G.Śląsk
Kontakt:

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: natalia.k »

21 grudnia podano mi numer przesyłki. Zapłaciłam za część już w październiku potem domowilam od razu zapłaciłam. Przesyłkę miałam dostać przed świętami. Do dziś nie mam żadnej odpowiedzi:/ Nie mam już siły...
"(...)nie ma na Ziemi sytuacji bez wyjścia
kiedy Bóg drzwi zamyka...to otwiera okno"
ks.Twardowski
magdula09

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: magdula09 »

Ja chyba postawię krzyżyk na tych rzeczach już. Szczególnie, że widziałam na facebooku to co dostała VicTorry_Hope . Wyglądało to na zrobione bardzo niechlujnie i na odwal. Nie cierpię takiego oszukiwania i kręcenia. Chyba pora zrobić też reklamę na oficjalnym profilu na fb ;)

A miałam już trochę wyrzuty, bo nie ma jej najwyraźniej cały czas (nie odczytuje wiadomości, no i pomyślałam, że może faktycznie tym razem coś się stało), ale skoro 21.12 dostałaś od niej jakąś wiadomość, to znaczy, że jednak żyje.
Awatar użytkownika
natalia.k
Posty: 225
Rejestracja: 17 lip 2013, 17:58
Miejscowość: G.Śląsk
Kontakt:

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: natalia.k »

Tak kontakt jakiś tam mam ale dziś dostałam emaila że ona jest na wyjeździe i maja przerwe do 5 stycznia wiec moja przesyłka może utkneła na poczcie(chciała bym wiedzieć na jakiej to bym chociaż tam zadzwoniła) lub wg nie została wysłana, na rzeczach może by mi nie zależało ale kasy troche na to przeznaczyłam i co mam je stracić??Na kolejne zamówienie mnie nie stać. Czytałam na fb jaka jest sytuacja :angry:
"(...)nie ma na Ziemi sytuacji bez wyjścia
kiedy Bóg drzwi zamyka...to otwiera okno"
ks.Twardowski
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: pastuszek »

A wpisywałaś numer w emonitoring poczty? Jeśli było nadane paczką to powinnaś mieć informacje, gdzie aktualnie jest przesyłka.
magdula09

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: magdula09 »

A u mnie cos ruszyło. Odczytała moje wiadomości. I na tym się skończyło na razie ;)

Natalia ja cię rozumiem doskonale. Tez bym chętnie odzyskała moje pieniądze. Żadnych rzeczy juz od Tutti nie chce. Wysłałam jej kolejna wiadomość. Jeśli dalej nie będzie reakcji i nie dostanę zwrotu pieniędzy to pewnie wybiorę się na policję i do rzecznika praw konsumenta. MASAKRA jakaś.
suzi suzi

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: suzi suzi »

Ja dostałam maila, że paczka została wysłana i że ma dojść przed świętami a jak poprosiłam o numer przesyłki to nadal nie odpisała.
Werusiek

Re: Sprzedam legowiska i domki!

Post autor: Werusiek »

Moja wiadomośc została odczytana a nie dostałam odpowiedzi, co z przesyłka. Została opłacona także prosze o wyjaśnienie ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”