Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
martaw

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: martaw »

Żyjemy :D a tak poważnie to mała nie bardzo chciała jeść ani mlecze ani marcheweczka ani sianko no nic. Wiec jak rano w niedziele wstałam i zobaczyłam ze nic nie ruszyła to pierwszy stres....Julia odmówiła pójścia na rodzinna imprezę bo przecież nie porzuci świnki na pare godzin . Całe szczęście Łajka ruszyła i udało ją się przekupić żarciem , grucha już i kwiczy cichutko nawet liże Julkę, dziecko moje wygrzebało koci kojec i urządziło dla świnki. Faktycznie w klatce dziczy i nie bardzo chce współpracowac ale wzięta do łóżka dziecka tuli się , je oraz chrumka także myśle że powoli dziewczyny się dogadają
Obrazek

Obrazek
lubię

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: lubię »

Biełka zamieszkała z moim starszym już państwem Rudych u dzieci w pokoju, dzięki czemu cała trójka ma codziennie solidne wybiegi po pokoju. Wszyscy zadowoleni, ale Biełka najbardziej - śmiga w podskokach z prędkością światła, ze zdjęciem jest ciężko, a o złapaniu nie ma nawet mowy :lol: Trzeba cierpliwie czekać, aż sama łaskawie wróci do klatki :twisted:
Dzisiaj tak rozrabiali, że z szafki plastycznej dzieciaków zsunęły się jakieś płachty papieru i zległy pofałdowane na podłodze. Bardzo polecam tą formę zabawki dla świnek: najpierw bardzo ostrożnie podeszły i obwąchały obiekt. Następnie zaczęły na niego wchodzić, prawie jak koty, delikatnie, powolutku stawiając łapki, gotowe w każdej chwili uciec. Papier szeleścił, więc parę razu faktycznie zwiały, ale potem zaczęło im się to podobać... Nie wiem co to było, ale ogólnie po całym dniu świetnej zabawy świnie zadowolone z siebie poszły na popołudniową drzemkę. Zabawka za to zmarła śmiercią, powiedzmy, naturalną :szczerbaty:
martaw

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: martaw »

A u nas radość w domu, wczoraj przywiozłam od kimery Otisa, Łajka bardzo źle znosiła samotność więc postanowiliśmy że w oczekiwaniu na Biełkę adoptujemy Otisa. Prosiaki pokochały się od pierwszego wejrzenia, przytulaski , buziaki itd. Otis jest bardzo fajnym facetem :D I dzięki niemu Łajka jest bardzo szczęśliwa tylu kwików i innych odgłosów jeszcze u niej nie słyszałam,dziewczyna momentalnie zmieniła się nie do poznania.
Obrazek

Obrazek
lubię

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: lubię »

No proszę - wygląda na to, że tak miało być :jupi:
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: kimera »

Widać, że jednak najszczęśliwsze są świńskie parki, albo całe haremy :).
Cieszę się bardzo, że Otis ma taką fajną rodzinę, świnkową i ludzką.
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: Aussie. »

A co z Biełką :)?
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
lubię

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: lubię »

Biełka jest nadal u mnie, dostała silnej reakcji alergicznej na szwy po sterylizacji i przez moment było naprawdę niedobrze. Na szczęście z pomocą sterydów udało się ją postawić na nogi (bardzo ruchliwe, swoją drogą) i teraz pomału odzyskuje wagę. Niestety drugim efektem powyższej sytuacji jest przepuklina, którą trzeba będzie zoperować jak mała będzie zupełnie zdrowa i słusznej wagi. Dlatego ciągle siedzi w DT.
Siedzi z moimi świniami, Rudym i Fioną, i łobuzuje w pokoju dzieciaków. Na wybiegu nie do złapania, zapomnij, w klatce też niełatwo. Ale biega bez skrępowania w obecności ludzi, więc nie jest źle. Na szczęście to są bardzo grzeczne świnki i wieczorem same wchodzą do klatki, dzieciakom pozostaje tylko zamknąć drzwiczki :)
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: Aussie. »

Czyli nie bez przeszkód ale wychodzicie na prostą :fingerscrossed: .
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Chocolate Monster

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: Chocolate Monster »

I Biełka już w domku?
patrycja

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: patrycja »

:love:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”