Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
anuleczka

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: anuleczka »

balbinkowo pisze:Jejuuuu... jeden dzień i 4 strony czytania... szalone świnkowisko Nataszy :lol:
:lol: bo u Nataszy dzisiejszy wątek jest lepszy niż świeże bułeczki :D
Zaffiro

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: Zaffiro »

W końcu to wielki powrót Nataszy :D :buzki:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: Natasza »

Balbinkowo , wiem o Twoim zakatarzeniu bo czytałam na bierząco :102: W takim razie czekamy :buzki:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
ANYA

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: ANYA »

Fajne swinstwa. Szkoda, ze ani jeden chlopczyk sie nie urodzil, bo moglby zostac z tata. Ale w sumie tym sposobem cala rodzinka bedzie razem jak go wykastrujesz. Najfajniejsze sa te kolorku mink.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: Natasza »

Anya- ja tez liczyłam na chłopczyka , ale tylko jednego :) ale na szczęście lepsze takie rozwiązanie niż 4 samców ;) ale i tak by zostali wybieg by się zamieniło na klatki i porozstawiało ale jak babeczki to babeczki :) ktoś tez pisał że skoro Filip był od początku z samicą to mógłby z samcem się nie dogadać . . . Najważniejsze że wszyscy zdrowi - i popcorning cały dzień :love:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
balbinkowo

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: balbinkowo »

Natasza pisze:Balbinkowo , wiem o Twoim zakatarzeniu bo czytałam na bierząco :102: W takim razie czekamy :buzki:
Prędzej czy później na pewno się zjawię :D Nie odmówię sobie przyjemności zobaczenia na żywo Twoich szkrabów ( no i przy okazji CN odbiorę ;) )... Ranyyy, ale będą mi zazdrościć na forum :szczerbaty:
ANYA

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: ANYA »

Moj Lewis podobno mial kiedys dziewczyne. Fakt w sklepie mi nie chcieli go dac na rece bo taki agresywny byl, a do swinek to masakra. Nie chcieli mi go wydac do adopcji (w sklepie prowadza adopcje) Teraz dogaduje sie tylko z Ryanem. TO nie jest regula, ze bedzie agresywny, ale pomimo wszystko nie polecam Ci trzymania 5 dziewczyn i samcow, gdybys chciala sprawic mu kolege. Mysle, ze jak chcesz zostawic Filipa to kastracja jest koniecznoscia. A jestes juz umowiona? wiem ze Anuleczka Ci chyba zalatwila weta, ale nie chcialo mi sie juz czytac dalej bo nabazgralyscie dosc sporo jak na jeden dzien a ja mialam ciezki dzien.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: Natasza »

Anya- tak na kastrację jesteśmy umówieni na zasadzie że jak tylko dostanę grafik to jedziemy do Zabrza, na przełomie dwóch tygodni, bo moge jechac tylko w weekend bo pracuje zmianowo, a najbliższy weekend w robocie więc w grę wchodzi następny: powinnam mieć wolny , ale poczekam na grafik bo z moją kiero nigdy nie wiadomo... Ale oczywiście Anuleczka już zdążyła zadzwonić do Bożydara i uprzedzić że się wybierać będziemy :) więc czekam na grafik.
A co do chłopaków to wolałabym już nie mieć 7 świnki, a reguły nie ma więc skoro Bożydar podejmie się kastracji i zapewnił że zabieg bezpieczny....wiadomo różnie bywa, ale zdecydowaliśmy się na kastrację , zaufany wet Anuleczki ;)


Balbinkowo to ja odważę tą karmę bo te moje głodomory to wiesz :D ile chciałaś 2 kg ? dobrze pamiętam :102:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9996
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: Dzima »

balbinkowo pisze:Ranyyy, ale będą mi zazdrościć na forum :szczerbaty:
Obrazek
Jak nie zrobisz zdjęć to nie masz już po co się logować Obrazek
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: Natasza »

Golasy wieczorem, udało mi się uchwycić Jagódkę, przed chwilą zasnęła na ręce, słodkości łyse :love:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Koniec ;)
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”