Wyborne sianko dla naszych podopiecznych!

Ci, którym los świnek nie jest obojętny
ODPOWIEDZ
axxk

Re: Wyborne sianko dla naszych podopiecznych!

Post autor: axxk »

ponownie zamawiałam sianko i znowu oprócz sianka przyszły pyszne gałązki. Zwierzaki zajadają sie jak zawsze :)
Dziękuję w imieniu świńsko-koszatniczkowo- króliczego stada
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Wyborne sianko dla naszych podopiecznych!

Post autor: Panna Fiu Fiu »

A moje kluseczki wcinają już dzikie jabłka które dostaliśmy wraz z sianem. Prosiłam o szybką dostawę a była ekspresowa! :)
Obrazek
lubię

Re: Wyborne sianko dla naszych podopiecznych!

Post autor: lubię »

Bardzo dziękuję za udział w szybkiej akcji wspomagania tymczasów ;) Kurier co prawda dał się jabłuszkom we znaki, ale za to przesyłka dotarła ekspresowo, a corpus delicti zutylizowały ślimaki 8-) Reszta też już zniknęła z głośnym chrupaniem, więc ogólnie jakie jabłka i o co chodzi :lol: A siana jest dużo i strasznie pachnie, rozważam spanie w salonie, ale świnie strasznie hałasują. Ostatecznie przeniosę siano do sypialni... :love:
Awatar użytkownika
Robert B.
Posty: 79
Rejestracja: 12 lip 2013, 9:30
Miejscowość: Mazury Garbate
Lokalizacja: rbernatowicz@10g.pl
Kontakt:

Re: Wyborne sianko dla naszych podopiecznych!

Post autor: Robert B. »

A format kostki też jest taki, że pasuje do większości poszewek :lol:
Zapraszam do oglądania zdjęć, kto za łapka w górę ;) http://www.facebook.com/mazurskiesianko
Z ofertą można się zapoznać - karmy: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=40391057 sianko: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=16950655
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Wyborne sianko dla naszych podopiecznych!

Post autor: Jack Daniel's »

Ano jest. My mamy siennik :102:
Podpis usunięty przez administratora.
patic6

Re: Wyborne sianko dla naszych podopiecznych!

Post autor: patic6 »

Potwierdzam, tegoroczne siano pachnie niesamowicie i jest pełne ziół wszelakich :D gałązki zostały zutylizowane całkowicie, nawet ślad po nich nie został.
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Wyborne sianko dla naszych podopiecznych!

Post autor: Jack Daniel's »

patic6 pisze:Potwierdzam, tegoroczne siano pachnie niesamowicie i jest pełne ziół wszelakich :D gałązki zostały zutylizowane całkowicie, nawet ślad po nich nie został.
Nawet boba?! :shock:
Podpis usunięty przez administratora.
Awatar użytkownika
Monalisa
Posty: 499
Rejestracja: 08 lip 2013, 10:03
Miejscowość: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wyborne sianko dla naszych podopiecznych!

Post autor: Monalisa »

Też dostałam gałązki i liście malin i rajskie jabłuszka. Z czego ja wykorzystałam jabłuszka, bo świnki stwierdziły, że za kwaśne. Ale liście malin i gałązki jabłoni lubią, te cieniutkie najbardziej.

Zamówiłam 10 kg bo siostra mówiła, że też weźmie, ale potem zrezygnowała. Ostatnio 10 kg mi poszło w 4,5 miesiąca :lol: Choco jak się przysiądzie to zje kupę większą od niej :o , ale Colori też potrafi. W ogóle wysyłka była u mnie po 24 h od zamówienia, czyli wysłana w dzień zamówienia. Szok. I chyba dzięki temu że Choco je tyle siana, ie ma już od bardzo długiego czasu żadnych problemów z zębami :ok:
DS: Śnieżka, Tula i Kokosanka
-------------
Za TM: Filuta, Karmelka, Toffi, Colori, Choco, Blanka, Felicja, Majka, Michasia i Miłka
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Wyborne sianko dla naszych podopiecznych!

Post autor: Natasza »

Kurczaczki mi 10 kg idzie w równy miesiąc , tak więc tym razem zamiast 20 kg zamówię 30 :szczerbaty: ale muszą dojesc ostatnio worek bo w pokoju brak miejsca :lol:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Aguś79

Re: Wyborne sianko dla naszych podopiecznych!

Post autor: Aguś79 »

RATUNKU :o moje siano stęchło ;( Trzymałam je w tym worku co przyszło i dzisiaj tak wącham wącham a ono podjeżdża grzybami.Rozpakowałam cały wór (nie powiem co miałam w pokoju :lol: ) Porozdzielałam to suche od tych takich wilgotnych kęp i powsadzałam do kartonowych pudeł.Pudła mam pootwierane i tu mam putanie czy to siano sie jeszcze nadaje dla swiniaczka?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi sponsorzy”