Zoobotanica 2013 Wrocław

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Zoobotanica 2013 Wrocław

Post autor: pastuszek »

derwuś pisze:Kasia zrób mi zdjęcie ty co zostało bo Państwo którzy nie dojechali na targi prosili mnie o kapciocha :) Czy możemy go policzyć jeszcze jako targowego :) czyli 23 zl i na konto SPŚM ?
Pewnie, że tak :) Tylko niech się śpieszą, bo zaraz bazarek i już u Panny Fiu Fiu są te dwa pierwsze zdjęcia do wstawienia - jak coś z nich wybiorą to muszę nowe cyknąć :P
derwuś
Posty: 357
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:10
Miejscowość: Wrocław/Dolny Śląsk
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Zoobotanica 2013 Wrocław

Post autor: derwuś »

:yahoo:
Obrazek
oxi30

Re: Zoobotanica 2013 Wrocław

Post autor: oxi30 »

Mam pytanie.
Dlaczego moje norki nie były wystawione w piątek. Nie ma ich na żadnym zdjęciu. Wszystko inne widać, norek nie (str. 23
na 4 zdjęciach stoiska nie ma ani jednej widocznej norki).
Na zdjęciu ze str. 29 moje norki są poupychane do domków i pod kapciochami. Żadnej nie widać w całości.
Na tej samej stronie, na samym końcu zdjęć wstawionych przez pastuszek dopiero widać kilka leżących na stoliku, bo widocznie zrobiło się miejsce, gdy sprzedało się trochę kapciochów.
Niezbyt miło oglądało mi się zdjęcia, na których moja praca jest upchnięta gdzieś po kątach i jej nie widać.
Roksi147

Re: Zoobotanica 2013 Wrocław

Post autor: Roksi147 »

Oxi ma rację tak samo napracowała się jak ja i Pastuszek, powinno być to troszkę inaczej rozmieszcone, ale czasu nie cofniemy niestety.
Oxi nie smuć się twoje norki i tak furorę robią w Stowarzyszeniu. :buzki:
oxi30

Re: Zoobotanica 2013 Wrocław

Post autor: oxi30 »

Jak byś się czuła gdyby Twoje domki były gdzieś schowane, całkowicie niewidoczne albo powciskane w moje norki lub kapciochy pastuszka? Nie jest to miłe odczucie.
Wyszło jak wyszło, ale czuję się nawet nie wiem jak to ująć. Zlekceważona? Olana? Wykorzystana?
derwuś
Posty: 357
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:10
Miejscowość: Wrocław/Dolny Śląsk
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Zoobotanica 2013 Wrocław

Post autor: derwuś »

Oxi kochana , z Twoich norek zostały tylko 4 szt . Przepraszam , że nie widać ich na zdjęciu ale jak widać dobrze się sprzedawały :)
Obrazek
Roksi147

Re: Zoobotanica 2013 Wrocław

Post autor: Roksi147 »

:yahoo: Oxi to super wynik.W zupełności cię rozumiem :buzki:
oxi30

Re: Zoobotanica 2013 Wrocław

Post autor: oxi30 »

I zapewne wszystkie sprzedały się w piątek, kiedy nawet ich na stoisku nie było!
Koniec tematu.
Usia

Re: Zoobotanica 2013 Wrocław

Post autor: Usia »

Obrazek
derwuś
Posty: 357
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:10
Miejscowość: Wrocław/Dolny Śląsk
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Zoobotanica 2013 Wrocław

Post autor: derwuś »

oxi30 pisze:I zapewne wszystkie sprzedały się w piątek, kiedy nawet ich na stoisku nie było!
Koniec tematu.
Oxi , akurat w piątek praktycznie nic się nie sprzedało . Najwięcej sprzedałyśmy w sobotę i w niedzielę .
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”