Fisia i Lisia

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Baśjul

Re: Fisia i Lisia i Misia :)

Post autor: Baśjul »

Wczoraj wróciłyśmy z działeczki. Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała, przez co świnki zaledwie 3 razy na chwilę mogły zostać wypuszczone, gdy akurat nie wiało i było na tyle ciepło. :redface:
Zdjęć też mamy niewiele, ale jednak coś jest (takie pocieszenie). Natomiast mi coś wczoraj wieczorem po powrocie do domu odbiło, bo dostałam porządną wenę na dokładne wyczyszczenie, wysprzątanie, wypranie i poukładanie świnkowych rzeczy. Są trzy plusy:świnki mają czysto jak nigdy, ja mam porządek w szafkach i wieczorem momentalnie zasnęłam. No to teraz zdjęcia:
Obrazek
Fryzura Mopa
Obrazek
Grzywka :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Najwyraźniej ta jedna trawa była najlepsza
Obrazek
Już w domku. Na szczęście przywieźliśmy zielone ze sobą.
Obrazek
Chocolate Monster pisze:Cudne dziewczynki. Widzę, że Misia przytyła 2 g
Proszę wycałować
Nareszcie przytyła :D Wycałowane, buziaczki dla chłopaków :buzki:
jolka pisze:Pozdrowienia dla moich ulubionych córeczek
My również pozdrawiamy :buzki:
Baśjul

Re: Fisia i Lisia i Misia :)

Post autor: Baśjul »

Kilka dni temu wróciłam z obozu,oczywiście pierwsze co ujrzałam i usłyszałam to piszczące świnki na mój widok (tak,tak a jednak wiem,że przede wszystkim chodziło o żarcie), ale obie pięknie dały się wygłaskać,nawet Lisia się pięknie położyła przy głaskaniu :love:
Z wieści to jeszcze to, że Fisia woli pomidora od ogórka i że mają nowy duuuży hamak i domek z pudełka. No to zapraszam na fotki:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tutaj świnkowa część mojego pokoju, choć w sumie to powinnam zrobić zdjęcie biórka,łóżka itd. i podpisać moja część pokoju świnek :P
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przepraszam za jakość tego zdjęcia, ale musiałam uwiecznić tę niezwykle rzadką chwilę świnek leżących koło siebie. :)
Obrazek
Anulka1602

Re: Fisia i Lisia i Misia :)

Post autor: Anulka1602 »

Cudne świnki,piękne zdjęcia a grzywa...boska :yahoo: :buzki:
Baśjul

Re: Fisia i Lisia i Misia :)

Post autor: Baśjul »

Dziękujemy :buzki:
Awatar użytkownika
Milkaa
Posty: 264
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:16
Miejscowość: ok. Nowego Sącza
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Fisia i Lisia i Misia :)

Post autor: Milkaa »

Misia musi być bardzo mięciutka, skoro Lisia tak ją lubi :D Nowy hamaczek mają cudny :love:
Wymiziaj ode mnie dziewczynki :buzki:
Chocolate Monster

Re: Fisia i Lisia i Misia :)

Post autor: Chocolate Monster »

Czemu dopiero teraz trafilam na te fotki?
Piękne laseczki, jak zawsze :love: Mężowie i teściowa ( :lol: )całują :buzki:
Baśjul

Re: Fisia i Lisia i Misia :)

Post autor: Baśjul »

Właśnie wróciłam z wakacji i w końcu po dwóch tygodniach zobaczyłam się z moimi świnkami. :love: W czasie mojego wyjazdu drzyjryjkami zajmowała się babcia, w związku z czym muszę jutro (a już po północy) dzisiaj dziewczyny zważyć, bo w końcu babcia to babcia :roll:. A tak na serio to ze świnkami wszystko w porządku drą się o jedzenie jak to drzyjryjki mają w zwyczaju.
Jeszcze tylko dodam, że przed wyjazdem byłam ze świnkami znowu na działeczce i tym razem pogoda dopisała, dlatego czekajcie na fotki.
Milkaa pisze: Nowy hamaczek mają cudny.
Wymiziaj ode mnie dziewczynki
Dziękujemy oczywiście z przyjemnością wymiziam :buzki:
Chocolate Monster pisze: Piękne laseczki, jak zawsze. Mężowie i teściowa całują
Dziękujemy, od nas również buziaczki dla ukochanej teściowej i mężów :buzki:

Edit. Jakim cudem pokazuje się 23:20 jak było po północy... :glowawmur: Albo byłam tak śpiąca, albo nie wiem...
Awatar użytkownika
Milkaa
Posty: 264
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:16
Miejscowość: ok. Nowego Sącza
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Fisia i Lisia i Misia :)

Post autor: Milkaa »

Baśjul pisze: Jeszcze tylko dodam, że przed wyjazdem byłam ze świnkami znowu na działeczce i tym razem pogoda dopisała, dlatego czekajcie na fotki.
Edit. Jakim cudem pokazuje się 23:20 jak było po północy... :glowawmur: Albo byłam tak śpiąca, albo nie wiem...
To czekamy :photo:
Może masz przestawiony zegarek lub strefę czasową czy coś takiego (tak jak ja xD)
Chocolate Monster

Re: Fisia i Lisia i Misia :)

Post autor: Chocolate Monster »

Panowie Mężowie pytają co tam u żoneczek :buzki:
Baśjul

Re: Fisia i Lisia i Misia :)

Post autor: Baśjul »

U żoneczek wszystko dobrze, przesyłają całuski :buzki: W sumie to jest co opowiadać i co pokazywać też, ale szkoła troche mnie pochłonęła, przez co zdj miały być, a nie ma. Ale postaram się wszystko wrzucić w tym tygodniu ;) Lisia ładnie Fisię wagą goni, pomimo, że przez stres związany z pobytem u babci schudła :( Ale aktualnie piękne 917g, :shock: Fisia jak zwykle 972g. Oprócz tego przyszła paczka z Hipcia. Może przynajmniej to zdjęcie wkleję:
Obrazek
Na zdjęciu nie ma żwirku iiii prezentu na za miesiąc (dokładnie 15 października) bo to minie rok odkąd świnki są u mnie :love:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”