Rodzynek- wstrzymany, Baton [*] za TM [Gdynia]

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

ninka

Re: Rodzynek i Baton - słodki duet [Gdynia] wstrzym./ leczym

Post autor: ninka »

Są cudowni, uwielbiam takie prosiaczki :love:
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1753
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

Re: Rodzynek i Baton - słodki duet [Gdynia] wolni

Post autor: Ewa i Michał »

U chłopaczków dłuuugo była cisza, ale to dlatego, że Baton i Rodzynek postanowili najpierw wypięknieć zanim znów pokażą się światu ;) i teraz przedstawiają się ze swoim większym, cięższym, bardziej puszystym JA :D a właściwie to MY :lol:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

U Batonika ciekawe jest to, że go NAPRAWDĘ FASCYNUJĄ WSZELKIE MOŻLIWE ZAPACHY :) to jest niesamowite jak on się wtedy zachowuje, jak kręci łebkiem, lokalizując skąd to dobiega i co to jest. Pierwszy raz coś takiego widzimy;)
Natomiast Rodzinek... uwielbia odstawiać popcorning o bliżej niewiadomej przyczynie:) szczególnie o 4 nad ranem :lol: dlaczego i z jakiego powodu - tylko on jeden wie:D
Ostatnio zmieniony 14 lip 2018, 15:26 przez Ewa i Michał, łącznie zmieniany 1 raz.
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
Awatar użytkownika
Aneta914
Posty: 449
Rejestracja: 14 mar 2017, 2:07
Miejscowość: Poznań
Kontakt:

Re: Rodzynek i Baton - słodki duet [Gdynia] wolni

Post autor: Aneta914 »

No NIE! Baton i Rodzynek są tak rozkoszni, że nie wiem, jak mam im się oprzeć. Są zbyt piękni, żeby nie mieć domku! Zabieram ich ze sobą do Poznania w sobotę! Będę wracać z urlopu przez Gdynię, to pojadą ze mną :p
Moje prosiaki : Klementynka :love: / Szajbus & Łasuch & Pigwa & Bianca za TM :swieca:
Na DT : Sasanka
W DS : 92 świnki
Odeszły w DT [*] : Tosiek, Isabo, Mamba, Walentyna, Melania, Aronia, Lulek
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9996
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Rodzynek i Baton - słodki duet [Gdynia] wolni

Post autor: Dzima »

Aneta914 pisze:No NIE! Baton i Rodzynek są tak rozkoszni, że nie wiem, jak mam im się oprzeć. Są zbyt piękni, żeby nie mieć domku! Zabieram ich ze sobą do Poznania w sobotę! Będę wracać z urlopu przez Gdynię, to pojadą ze mną :p
Nieee ty nie możesz mieć kolejnych! :angry:
@Ewa i Michał, ona ma bana na kolejne świnki :szczerbaty:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1753
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

Re: Rodzynek i Baton - słodki duet [Gdynia] wolni

Post autor: Ewa i Michał »

No rozumiem, rozumiem :lol: ale mam nadzieję, że ktoś zapała do nich tak samo wielką miłością co Aneta :)
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
patrycja

Re: Rodzynek i Baton - słodki duet [Gdynia] wolni

Post autor: patrycja »

Och jakie słodziaki futrzane, kolorowe, że aż miło :love: No piękne chłopaki :buzki: :buzki:
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1753
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

Re: Rodzynek i Baton - słodki duet [Gdynia] wolni

Post autor: Ewa i Michał »

Chłopaczki dzisiaj były na małej kontroli - u Batonika wyszedł mały grzybek na uszku, więc pędzlujemy imawerolem przez 7-10 dni.
Natomiast Rodzynuś coś nam świszczał odrobinę. Dr Judyta po osłuchaniu stwierdziła zwiększony szmer krtaniowy (oskrzela na szczęście czyściutkie), więc mały dostaje Tolfedynę przez 4 dni.
Ogólnie to powiem Wam, że jest świński FOCH prze duże F :szczerbaty: dzisiaj niestety ogórek nie pomógł, spróbujemy jutro wkupić się w łaski ;)
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1753
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

Re: Rodzynek i Baton - słodki duet [Gdynia] wolni

Post autor: Ewa i Michał »

Batonik ma wstępnie jeszcze na 18 sierpnia umówioną konsultację okulistyczną. Czekam jeszcze na potwierdzenie terminu, bo się tak trochę poza listą wcisnęliśmy... ;) mam nadzieję, że nam się uda :pray:
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
Awatar użytkownika
zwierzur
Posty: 3804
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:59
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Rodzynek i Baton - słodki duet [Gdynia] wolni

Post autor: zwierzur »

Niech zdrowieją wreszcie! Za domek... :fingerscrossed:
Dobre chwile są jak wisienki na torcie...
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1753
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

Re: Rodzynek i Baton - słodki duet [Gdynia] wolni

Post autor: Ewa i Michał »

Batonowy grzyb wyleczony :)

Ale niestety Rodzynkowe charczenie nie odpuszcza... kontynuujemy Tolfedynę, ale coś mi się wydaje, że bez antybiotyku chyba jednak się nie obejdzie :?

Upały trochę męczące, szczególnie Batonikowi mocno doskwierają, dlatego chłopak chłodzi się na na wkładzie chłodzącym :D

Obrazek


A tak idziemy spać :)

Obrazek
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”