wyczuwalne ruchy młodych -ile do porodu

Regulamin forum
Regulamin forum
1. Przed utworzeniem nowego tematu sprawdź przy pomocy wyszukiwarki czy temat był już poruszany na forum - jeśli temat już istnieje postaraj się kontynuować wątek
2. Określ rzeczowo tytuł nowego wątku - tematy w stylu: "Pomocy !!!", "Mam problem ..." utrudniają innym użytkownikom korzystanie z forum
3. Do bezpośredniego kontaktu z innymi użytkownikami używaj skrzynki prywatnych wiadomości, ewentualnie shotbox'a.
Awatar użytkownika
awa39
Posty: 175
Rejestracja: 17 lip 2013, 15:50
Miejscowość: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: wyczuwalne ruchy młodych -ile do porodu

Post autor: awa39 »

Czasami wydaje mi się, że raz na jakiś czas ludzie celowo piszą takie rzeczy i sprawdzają naszą reakcję. W wypowiedziach amfy wiele spraw się wyklucza albo zupełnie nie zgadza z tym co pisała wcześniej.
Palomino

Re: wyczuwalne ruchy młodych -ile do porodu

Post autor: Palomino »

awa39 pisze:Czasami wydaje mi się, że raz na jakiś czas ludzie celowo piszą takie rzeczy i sprawdzają naszą reakcję. W wypowiedziach amfy wiele spraw się wyklucza albo zupełnie nie zgadza z tym co pisała wcześniej.
dokładnie..raz pisze,że świnka urodzona u niej, samiec pożyczony, potem,że samica nie do hodowli z hodowli a samiec jej .. o.O
trzyma świnki od 20 lat i rozmnaża a nie wie ile trwa ciąża o.O
tak jak pisze Panna FiuFiu..nie ma co ciągnąć tematu, jak ktoś jest niereformowalny to taki pozostanie..szkoda tylko świnek..bo zawsze na bezmyślności ludzkiej najbardziej cierpią zwierzęta.. :sadness:
aga1978

Re: wyczuwalne ruchy młodych -ile do porodu

Post autor: aga1978 »

Witam,
Jestem tu nową osobą, mam w tej chwili 5 swinek morskich, dlaczego 5?
Otóż gdy miesiąc temu odeszła od nas nasza Cytrynka ( roczny okaz zdrowia w jeden dzień pożegnała się z nami ), a mieliśmy drugą świnkę Rodzynkę (1,5 roku) i chcieliśmy zapewnić jej towarzyszkę, zakupiliśmy 6- cio miesięczną Malinkę. Po ok dwóch tyg pobytu u nas zauważyłam bardzo wydęte boki u świnki a wizyta u lekarza potwierdziła moje przypuszczenia i tak dziś maluchy mają pięć dni :102: Piszę tutaj bo uważam, że nie zawsze pewne rzeczy dzieją się pod naszą kontrolą, ja zostałam postawiona przed faktem dokonanym i też byłam ciekawa ile czasu mija od wyczucia ruchów do porodu- dziś wiem ok. 2 tyg :świnka1: :świnka2: co więcej napiszę kompletnie nie byłam na to przygotowana, Malinka ciągle jest z nami nieoswojona, z powodu choroby Rodzynki jesteśmy pod opieką najlepszych lekarzy w naszym mieście :buzki: i to od nich dowiaduję się jak mam postępować z maluchami :)
Będę się na forum troszkę wam udzielać, bo nasza Rodzynka jest poważnie chora i dowiedziałam się dziś o tym stowarzyszeniu.
Pozdrawiam, aga1978
misie

Re: wyczuwalne ruchy młodych -ile do porodu

Post autor: misie »

Z tą amfą jest coś nie halo ja bym jej tak do końca nie wierzyła.I tak się zastanawiam czy nazwa "amfa"wzięła się przypadkiem :lol: :levitation:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża i wychowywanie młodych”