Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
lubię

Re: Łajka i Biełka - pigs in space mają rezerwację :D [WROC]

Post autor: lubię »

W sumie to nie wiadomo - Łajka czuje się świetnie, ale dziura się częściowo zasklepiła w środku i nie da się jej już tak dobrze wypłukać. Cały kawałek w rejonie środka brzucha tak, ale torebka sięga do nogi, a skóra przy pachwinie przestała się już wczoraj unosić. Ona dostała steryd i antybiotyki na dalsze 3 dni, ja dostałam wenflon do płukania i działamy. Może uda się bez ponownego nacinania :fingerscrossed:
lubię

Re: Łajka i Biełka - pigs in space znowu wolne [WROC]

Post autor: lubię »

Hop!
:tired: Wykończą mnie te świnie kiedyś: po rozlicznych atrakcjach w postaci stania z wagą na 530g, gęstej szarej ropy i wyłażenia nowych gulek w zupełnie nowych miejscach Łajka uznała, że jednak chorowanie jest nudne i wyzdrowiała. Ot tak, po prostu :idontknow: Mamy profil świnkowy, USG brzuszka i kontrolę wet za sobą - wszystko mówi, że jest zdrowa jak rybka. Czyli teraz już tylko hoduje tłuszczyk, żeby było więcej ciałka do kochania :love: Domku, gdzie jesteś?!
lubię

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: lubię »

No i tak...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
...domek się szykuje :jupi:
I da się mądrze wykorzystać dziecięcy pęd do posiadania zwierzątka? Da. Tylko trzeba mieć trochę oleju w głowie, co by sprawnie działała. Tyle, że to zboczeńcy tacy sami jak my... :idontknow:
paprykarz

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: paprykarz »

Aż się łza w oku zakręciła :) :ok:
Moreni

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: Moreni »

Awwww, jakie to urocze :)
katiusha

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: katiusha »

Awwwwwwwww!!!
Obrazek
lubię

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: lubię »

:rotfl: Kati, skąd żeś ten koszmarek wyciągnęła? :szczerbaty:
katiusha

Re: Łajka i Biełka - znowu rezerwa B) [WROC]

Post autor: katiusha »

Obrazek
To jedna z tzw. "meme face". Moje dziecko do niedawna miało na ich punkcie korbę. Malował je namiętnie i hurtowo :szczerbaty:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”