Ulrik, Emet, Tokaj- w DS___ Senior Nuri-> ad.wirt.

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
swissi
Posty: 766
Rejestracja: 03 sty 2016, 12:39
Miejscowość: Toruń
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Emet i Tokaj (ad.wstrzym.)____Ulrik i Nuri (wolni)- [Szt

Post autor: swissi »

ojej :fingerscrossed: żeby szybko przeszło
Kraska (ze mną od 06.02.2016) :love: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5913
MELCIA [*] 21.12.2015 EMIL [*] 19.04.2012 ZWINKA [*] 28.05.2019 [/size]
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7864
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Emet i Tokaj (ad.wstrzym.)____Ulrik i Nuri (wolni)- [Szt

Post autor: silje »

Już jest prawie idealnie :) . Jednak Triderm na zapalenie warg jest świetny.
Zapomniałam napisać, że Tokaj będzie oczywiście świnką długowłosą. Jest rozbrykany, jak to dzieciak- czasem biega w koło klatki w szaleńczym tempie, a czasem chodzi wkoło Emeta i grucha. Maszeruje wolno, kołysząc się na boki, jakby miał na tyłku pełnego pampersa. Emet wykazuje się stoickim wręcz spokojem i wyrozumiałością- mistrz sztuki Zen.
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 13 w DT
Awatar użytkownika
swissi
Posty: 766
Rejestracja: 03 sty 2016, 12:39
Miejscowość: Toruń
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Emet i Tokaj (ad.wstrzym.)____Ulrik i Nuri (wolni)- [Szt

Post autor: swissi »

Lego ninjago ktoś ogląda :lol: hehe fajny świń ten Pampers dobre określenie u nas Kraska tak chodzi :)
Kraska (ze mną od 06.02.2016) :love: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5913
MELCIA [*] 21.12.2015 EMIL [*] 19.04.2012 ZWINKA [*] 28.05.2019 [/size]
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7864
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Emet i Tokaj (ad.wstrzym.)____Ulrik i Nuri (wolni)- [Szt

Post autor: silje »

Ale że Emet bez jedno "m"? Ha,ha- to nie ja, to były DS ;) Ja w bajkach zupełnie już nietego. Musiałam w necie poszukać, o co Ci chodzi :lol:
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 13 w DT
Awatar użytkownika
swissi
Posty: 766
Rejestracja: 03 sty 2016, 12:39
Miejscowość: Toruń
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Emet i Tokaj (ad.wstrzym.)____Ulrik i Nuri (wolni)- [Szt

Post autor: swissi »

:laugh: dobre
Kraska (ze mną od 06.02.2016) :love: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5913
MELCIA [*] 21.12.2015 EMIL [*] 19.04.2012 ZWINKA [*] 28.05.2019 [/size]
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7864
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Emet-rez, Tokaj- wolny____Ulrik i Nuri (wolni)- [Sztum

Post autor: silje »

Jednak Emet i Tokaj do adopcji osobno. Tłukli się- rozdzieliłam :idontknow:

Ed.
Emet- rezerwacja dla Bjetris :)
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 13 w DT
Bjetris

Re: Emet-REZ, Tokaj- wolny____Ulrik i Nuri (wolni)- [Sztum]

Post autor: Bjetris »

Emet prześliczny! I bardzo ułożony :D :D Spokojna, pogodna świneczka. Trochę jednak przestraszona - nie po raz pierwszy zmienia dom i znów nie wie, co ją czeka. Obrazek

Nie chcę go bardziej stresować. Ulokowałam w osobnej klatce zprzysmakami (najbardziej smakuje mu trawka od Ciebie)
, niech sobie odpocznie po podróży. Silje, świetna norka z usztywnionym wejściem - skąd można taką wziąć?
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7864
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Emet- DS, Tokaj- wolny____Ulrik i Nuri (wolni)- [Sztum]

Post autor: silje »

Emet jest dla mnie świnką idealną- bardzo grzeczny i przyjacielski. Wielki pieszczoch.
Niesamowity słodziak- jeden z takich, z którymi ciężko się rozstać. Ale jak się ma świadomość, że świnka jedzie do tak fantastycznego domu- nic więcej do szczęścia nie potrzeba :)
Mam nadzieję, że szybko się wyluzuje i zacznie pokładać na hamaku. A potem oczywiście zaprzyjaźni się z Wilim.

Skąd norka? Ja trochę szyję w wolnym czasie. Ta akurat była wersją próbną z dawnych czasów.
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 13 w DT
Bjetris

Re: Emet- DS, Tokaj- wolny____Ulrik i Nuri (wolni)- [Sztum]

Post autor: Bjetris »

Emet nie próżnuje. Jego ambicją jest wymieść wszystko, co mu się podsunie do jedzenia i przerobić to na wprost idealne bobki. Ile on tego produkuje - z podziwu wyjść nie mogę! W tej sytuacji Wili, któremu apetyt ostatnio trochę osłabł (mam nadzieję, że tylko ze względu na stres związany z ciężkim stanem Erysia i jego odejściem), wydaje się być niejadkiem. Oby nowy kolega zachęcił go do jedzenia.

Emet w ogóle nie jest płochliwy, nie ucieka przed ludzką łapą, nie chowa się po kątach, pozwala spokojnie wyjąć z klatki i miziać. Z charakteru przypomina naszego Hermanka, świniaka o cudownym usposobieniu. Mąż myśli nad nowym imieniem, tym razem angielskiej proweniencji, jako że Emet ma epizod londyński w życiorysie. Ja tam nie jestem za zmianą imienia, ale dałam prawo wyboru mężowi, jako że on napierał na adopcję i pojechał wszystko szybko załatwić :-)

W hamaku dzisiaj rano już się wylegiwał. I zagląda do Wilka i piłuje pręty klatki :-) Jako, że przejściowa klatka u mnie to zaledwie 60-ka, zostawiłam ją otwartą i zorganizowałam mały wybieg, ale sam jeszcze nie chciał z tej możliwości skorzystać.
Chocolate Monster

Re: Emet- DS, Tokaj- wolny____Ulrik i Nuri (wolni)- [Sztum]

Post autor: Chocolate Monster »

Eh...Czemu ja się zakochuje w każdej świneczce? :buzki:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”