13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Tutaj możesz podyskutować o imprezach w których weźmie udział Stowarzyszenie.
Marta_K

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Marta_K »

Obojętne jakie świnki ;) Chodzi o to, żeby było futro do pogłaskania i ogólnie żeby dać ludziom możliwość zobaczenia jakie to duże etc. My chyba weźmiemy Tadka, bo się nada najbardziej, ale bez klatki, bo nie mamy żadnej małej no i będziemy jechać komunikacją miejską, to za wiele ze sobą nie weźmiemy ;-)
patic6

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: patic6 »

Mogę zabrać 60 albo 100. A nawet jedną i drugą, zobaczymy co nam się zmieści na stoisku.
Ideą Targów są adopcje - więc fajnie by było zaprezentować adopciaki :)
Marta_K

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Marta_K »

O to weź klatki Patic ;-) A świnie jakieś bierzesz? A z tym, że ideą są adopcje to owszem - ale adopciaków np ja nie wezmę, bo są za dzikie (szogunki by się porozbiegały :lol: ) I w sumie zawsze biorę świnie, które "dadzą radę" a nie które są z adopcji lub do adopcji i myślę, że i tym razem nic się nie stanie jak będą jakiekolwiek prosiaki - nikomu nie trzeba mówić, że akurat nie są adoptowane ;P Także niech Berenika weźmie też te, których jest pewniejsza :) Świń to świń :D a wiadomo, że promujemy adopcje ;-) A no i w sumie Tadeusz to adopciak
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Lilith88 »

Marta my możemy po was podjechać, przecież i tak od waszej strony wjeżdżamy do Poznania.

Patic jak możesz wziąć klatki to super :) Ja mam spory transporter więc w ostateczności mogą siedzieć w nim ale w klatce lepiej świniaki by było widać.

Wiem, że ideą targów są adopcje tylko zastanawiam się którzy by byli lepszą reklamą, bo przede wszystkim o to chodzi. Tasman i Foxiątko wszystkich zachwycają, tym bardziej, że Foxiątko to maluch 3 miesięczny ale to rasowe świnki. Czarny i Wiewiórek są adoptowani ale nie wiem jak się zachowają wśród obcych tak na 100%, choć wydaje mi się że powinno być ok ale wiadomo świnie są nieprzewidywalne. Mam jeszcze Geronimo który jest piękny, każdy go chce, mocno się przytula nawet do obcych ale ja wiem, że go stresują takie sytuację. Marta może Ty doradź których wziąć? W sumie widziałaś wszystkich oprócz Czarnego na żywo.
Marta_K

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Marta_K »

Hmmm... no w sumie Tadek mój to taka nierasowa mieszanka, możesz wziąć rasowce jak wolisz - będą do pokazania różne prosiaki. w końcu i takie bardziej rasowe można adoptować czasem ;-)
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Lilith88 »

Wiem, że można :) Tak na prawdę to się wszystkie świnki w SPŚM zdarzają :D Nie napisałaś czy zabrać Cię w sobotę?
patic6

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: patic6 »

Rację macie dziewczęta, spokojniejsze prosiaki zrobią nam lepszą reklamę :) swoje mogę wziąć - już Arenę przeżyły bez większego stresu, tylko jak my się z taką ilością prosiów pomieścimy?
Marta_K

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Marta_K »

Hmm... a myślicie, że w ogóle świnki dadzą radę być cały festyn z nami? Niby ma być 30 stopni.... Ja nie wiem czy ja dam radę haha
Berenika tak, tak jak to nie problem to nas zgarnijcie ;-)
patic6

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: patic6 »

Jak nie będziemy stać w pełnym słońcu, to na luzie wytrzymają, przynajmniej moje (w domu wcale nie mają chłodniej w taką pogodę). Może wiatrak zabiorę? taki stojący? pod namiotem potrafi się nieźle nagrzać.
Pomyślałam jeszcze o zamrożonych butelkach do klatek, włożonych w skarpetę, przy okazji można ludziom podpowiedzieć jak pomóc zwierzakom radzić sobie latem.

Słuchajcie, myślałam o zrobieniu takiego folderu ze świnkami do adopcji, zdjęcie i po kilka słów o każdej - taki żeby można było przejrzeć i nas dopytać o szczegóły (wezmę laptopa i możemy wtedy na bieżąco pokazać wątek). W piątek po południu bym się tym zajęła, żeby były najbardziej aktualne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy i przedsięwzięcia”