Zapalenie pęcherza

Kamienie w nerkach, osad w pęcherzu, zapalenie pęcherza, kastracje i sterylizacje;

Moderator: Dzima

meadow

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: meadow »

I oby jak najdłużej :ok:
Miłasia
Posty: 2855
Rejestracja: 21 sie 2013, 18:03
Miejscowość: Włocławek
Kontakt:

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: Miłasia »

Super :D , dzielna dziewczynka :buzki:
kasiek7

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: kasiek7 »

Lubię jak takie historie sie dobrze kończą :)
ilona__wwy

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: ilona__wwy »

Nie wiem czy w dobrym wątku zamieszczam, jesli nie to przepraszam.
Ile może potrwać leczenie pęcherza? Moja świnka od wczoraj sika krwią.
Brała 10 dni antybiotyk i coś od pęcherza, potem kontrol. Na kontroli stwierdzono dużo wapnia w moczu. Dziś będa wyniki krwi. Dopiero u weta siknęła krwią - to jej dała dokładkę leków (ciągle ma stan zapalny pęchęrza) i nowe na wypłukanie wapnia.
Zastanawiam się ile może potrwać leczenie ? Nie chce żeby ją bolało a ta krew nie jest przyjemnym widokiem. W czwartek jadę na usg - udało się w tym tygodniu zapisać. Nigdy wcześniej az tak z tym pęcherzem nie było.
Musze mame pilnowac żeby jej nie dawała ziół z wapniem, bo jadła ile chciała. A moja mama myśli że jak ona chce żeby jej dać to trzeba dać. Cos mi sie wydaję że nie ma kogo rozpieszczać to trafiło na świnkę. Eh.
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: martuś »

Jeśli jest piasek w pęcherzu to on powoduje podrażnienie błony śluzowej w związku z czym pojawia się krew w moczu. Dopóki świnka wszystkiego nie wysika to sam antybiotyk może być po prostu za słaby. Kamienia nigdzie nie było widać?
Ja na wysikanie piasku polecam shilintong. U mojej świnki (oczywiście po konsultacji z naszą panią doktor) rewelacyjnie pomogło. Jak będziecie na wizycie to zasugeruj Waszemu wetowi.
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
ilona__wwy

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: ilona__wwy »

Usg wykazało piasek w pęcherzu, powiększona miedniczkę nerki, duży pęcherz. Wet dał leki na kolejne 2 tyg (antybiotyk, ziołowe od zapalenia i na zwiększenie wydalania moczu) plus ten chiński specyfik mam go kupić bo nie mieli akurat. W którym sklepie internetowym moge go dostać w miarę rozsądnej cenie ? Podobno do 30 zł mozna kupić tylko nie wiem gdzie.
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: martuś »

Ja zamawiałam tutaj http://shilintong.emouse.pl/cart/?1,shi-lin-tong-pian ale z przesyłką wychodzi 60 zł.
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
Lidka1
Posty: 238
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:04
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: Lidka1 »

Można kupić w Warszawie w sklepie Ziółko - http://www.ziolko.medserwis.pl/ to nie jest sklep internetowy tylko stacjonarny, ale może wysyłają. Jeśli chcesz, to kilka tabletek mogę Ci użyczyć, bo my na razie mamy przerwę w podawaniu (w razie czego daj znać). Są dwa rodzaje - powlekany (trochę słabszy), kosztuje chyba 16 zł i shilingtong pian - ostatnio kosztował 19 zł.
ilona__wwy

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: ilona__wwy »

Planuje ten chiński specyfik kupic w wawie. Dzwoniłam do zielarskiego się pytac czy mają - koszt 20 zł na targowej (blisko dworca więc super bo nie znam warszawy). Także zmieniam termin wizyty kontrolnej o tydzień wczesniej na sobote i pojade prosto po te tabletki na kamienie. W tygodniu to nie ma opcji kupić leki i weta odwiedzić - nie mam zamiaru na dworcu nocować. Nie zdobyłam tego u mnie, nie maja tego w żadnym sklepie nawet na zamówienie. Aktualnie podaje inny ziołowy (po konsultacji z wetem) - póki tamtego nie zdobęde a ten co mam oddam mamie najwyżej bo tez ma kamienie ale w woreczku żółciowym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ moczowo-płciowy”