Świnkowe Studio Portretowe

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
BasiaP

Re: Świnkowe Studio Portretowe

Post autor: BasiaP »

:jupi: Załapałam się na listę, już czekam z niecierpliwością na moją kolej. nie rozumiem jednak pojęcia w miarę aktywnych użytkowników. Często zaglądam na forum (wciąż choruję na jeszcze jedną świnkę) jednak mało postów piszę, mam nadzieję, że nie spadnę z listy :pray: .

Wątek moich prosiaków jest tu:

http://forum.swinkimorskie.eu/viewtopic.php?f=55&t=462

Cały domowy zwierzyniec jest jednak troszkę większy ;)

Dopiero dziś 'odkryłam' Świnkowie Historyjki' i uśmiałam się do łez, rysunki super a z treścią dymków to już ekstra klasa :D
Powiesiłabym sobie nad łóżkiem sobotnią pobudkę "wstawaj ty leniu śmierdzący" całe szczęście moje prosiaki bardzo kulturalne są i bardzo cichutko wtórują porannemu budzikowi, a jak nie dzwoni to cicho sza.. tylko 'dyskusje' międzyświńske odchodzą :lol:
Assia_B

Re: Świnkowe Studio Portretowe

Post autor: Assia_B »

Szkoda, że już nie można zamawiać portretów :( Jestem tu nowa i jak patrzę na te śliczne portreciki to też bym chciała :D Gratuluję talentu i czekam na kolejne obrazki wstawione w temacie :)
axxk

Re: Świnkowe Studio Portretowe

Post autor: axxk »

o kurcze... a byłam pewna ze jestem na liście, pamietam jak sie zapsiywalam gdzies na poczatku lata, ale cóz... nie ma juz modela tamtego :( to i kolejka od nowa....
Madzior

Re: Świnkowe Studio Portretowe

Post autor: Madzior »

Psim swędem się wbiłam na listę, hurra! :yahoo:

Oby te 97 tygodni szybko minęło :) Tak bardzo się cieszę! :love:
Ewaunia

Re: Świnkowe Studio Portretowe

Post autor: Ewaunia »

Czy jest jeszcze szansa, choćby marna, na wpisanie się na listę?
:pray: :pray: :pray:
Awatar użytkownika
kakazuma
Posty: 270
Rejestracja: 07 lip 2013, 19:19
Miejscowość: Opole
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Świnkowe Studio Portretowe

Post autor: kakazuma »

Przykro mi, lista jest zamknięta, dla nikogo nie robię wyjątków.
Tu musze być bezwzględna, i tak już stoję w miejscu od dłuższego czasu, pewnie co poniektórzy chcą mnie już powiesić za...uszy :102:
Madzior

Re: Świnkowe Studio Portretowe

Post autor: Madzior »

Kakazuma, trzymaj się swojego zdania! Asertywność i te sprawy :szczerbaty: Ja Ci pomogę! :D
anulka203

Re: Świnkowe Studio Portretowe

Post autor: anulka203 »

Nikt nie chce cie powiesic;p każdy z niecierpliwością czeka na portret ale kiedyś na każdego przyjdzie pora :) ja nadal w kolejce cierpliwie czekam:)
MojProsiaczekTolek

Re: Świnkowe Studio Portretowe

Post autor: MojProsiaczekTolek »

kakazuma pisze:Przykro mi, lista jest zamknięta, dla nikogo nie robię wyjątków.
Tu musze być bezwzględna, i tak już stoję w miejscu od dłuższego czasu, pewnie co poniektórzy chcą mnie już powiesić za...uszy :102:
Aż tak źle to chyba nie ma :102: A tak w temacie to kiedy pojawią się nowe portrety ? :lol:
BasiaP

Re: Świnkowe Studio Portretowe

Post autor: BasiaP »

Czekamy, czekamy cierpliwie bo warto :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”