Mimi - szuka domu i towarzystwa [Wrocław] - rezerwacja

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Miłasia
Posty: 2855
Rejestracja: 21 sie 2013, 18:03
Miejscowość: Włocławek
Kontakt:

Re: Mimi - szuka domu i towarzystwa [Wrocław] - rezerwacja

Post autor: Miłasia »

Harvejowa pisze:Mimi już jest w Katowicach, zero stresu :) Natychmiast zaczęła wcinać karmę i sianko :D
Kamień spadł mi z serca :tired: , myślałam o niej dzisiaj :) . Będę mocno trzymać kciuki za Mimi, żeby znalazła swoich dużych i świńskie towarzystwo :fingerscrossed:
Harvejowa

Re: Mimi - szuka domu i towarzystwa [Wrocław] - rezerwacja

Post autor: Harvejowa »

Narobię tu trochę zamieszania :D Mam nadzieję, że Oldzach wstawi w głównym poście numer strony, na której znajduje się ten post:)

Mimi - znamy się krótko ale ja już wiem, że to wyjątkowa świnka...zastanawiacie się dlaczego?
1)jaka świnka po 11 godzinach podróży liże palec i wyciąga kopytka na kolanach?
2)jaka świnka, w ogóle bez większego stresu znosi tarmoszenie w jakimś transporterze?

Takie pytania postawiłam sobie jadąc w tamtą stronę...
Teraz wracała ze mną i znów zostałam zaskoczona...
11h podróży - kilka dni w nowym miejscu z obcą świnką za kratkami - znów pudełko transprtowe, dworzec, hałas - a ona liże mi palec na powitanie :shock:
Mało tego...z zaciekawienie obserwowała dwie żywo konwersujące panie, jakby chciała się wtrącić i powiedzieć "Wiecie, ja też dużo ostatnio podróżuje...poszukuję swojego przeznaczenia"
Jestem w niej absolutnie zakochana :love: i wierzę, że skradnie też Wasze serca...bo nowe domki stałe powinny o nią walczyć...jest zbyt wyjątkowa, by czekać...
Dość gadania, czas pokazać to cudo:
Kim jesteś? nie rób zdjęć, bo się wstydzę
Obrazek
No weeeź, chcę odpocząć
Obrazek
Jak już musisz, to ten profil mam lepszy
Obrazek
Ucho mnie zaswędziało, a Ty przeżywasz jaka jestem słodka
Obrazek
Może mordkę też mam słodką?
Obrazek
A rozetki na pupci?
Obrazek
Bojowa poza
Obrazek
Dobra już dość pozowania
Obrazek
Ojej zapomniałam, to jest gdzieś jakiś domek dla mnie?
Obrazek
I koleżanka?
Obrazek
Bo wiecie, jestem idealną...no może nie świnką, bo robię bobki ale z pewnością.....kulką:D
Obrazek

Moje serce zostało skradzione, a Wasze ?
Awatar użytkownika
idealna81
Posty: 72
Rejestracja: 05 sty 2015, 13:10
Miejscowość: Włocławek
Kontakt:

Re: Mimi - szuka domu i towarzystwa [Wrocław] - rezerwacja

Post autor: idealna81 »

Cieszę się ,że jesteście na miejscu,widać że melisa jej pomogła.Bardzo przeżyłam cała sytuacje i bez niej jest tak pusto :cry: Mam nadzieje,że znajdzie swój domek i ludzi którym nie uaktywni się nic , bo Mimi na to zasługuje .
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23062
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Mimi - szuka domu i towarzystwa [Wrocław] - rezerwacja

Post autor: porcella »

Jest prześliczna, jak to dobrze, że ma taki charakter :-)
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Miłasia
Posty: 2855
Rejestracja: 21 sie 2013, 18:03
Miejscowość: Włocławek
Kontakt:

Re: Mimi - szuka domu i towarzystwa [Wrocław] - rezerwacja

Post autor: Miłasia »

Mimi jest przepiękna, ta agutkowa buzia, cudo :love:
Yvon

Re: Mimi - szuka domu i towarzystwa [Wrocław] - rezerwacja

Post autor: Yvon »

Cudna maleńka i taka dzielna podróżniczka :love: Tyle Polski przejechała i dała radę, trzymaj się, Mimi. I czekaj na wspaniały domek, na pewno się znajdzie. Powodzenia!
Harvejowa

Re: Mimi - szuka domu i towarzystwa [Wrocław] - rezerwacja

Post autor: Harvejowa »

Dzisiaj wieczorem Mimi wraca do swojego domku tymczasowego :) Ma się świetnie i z tego co mi się obiło o uszy być może pozna jakąś koleżankę :) Uznałam, że na pożegnanie najlepsza będzie mała sesja zdjęciowa :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MartaMG

Re: Mimi - szuka domu i towarzystwa [Wrocław] - rezerwacja

Post autor: MartaMG »

Śliczna prośka, oby miała szczęście w poszukiwaniu domku ;) a z tymi alergiami to przykre rzucać oskarżenia, jeśli się z czymś takim nie spotkało. Ja mogę w jakimś stopniu potwierdzić te sytuacje, może nie jeśli chodzi o futro świnki ale mocz. Od jednej mojej momentalnie mnie swędzi jeśli jej się zdarzy, od innej nie - mogę nawet siedzieć posikana i oglądać dalej film ;p (często biorę świnki na,kolana jak siedzę sobie i cos oglądam). Także najwyraźniej to jest możliwe. OczywOczywiście mi się nie dzieje nic strasznego bym miała oddać świnki ale sytuacja możliwa ;) tak samo z sianem - jest firma której siano drażni mi śluzówki, inne nie ;) także najważniejsze to szukać i się nie poddawać ;)
I żeby Świnek nie stresować - wybierać domki bliżej dt.
A prośka cuuuuudna i urocza mordka ;)
Joanka
Moderator globalny
Posty: 3547
Rejestracja: 25 kwie 2014, 21:21
Miejscowość: okolice Torunia
Kontakt:

Re: Mimi - szuka domu i towarzystwa [Wrocław] - rezerwacja

Post autor: Joanka »

pucka69 pisze:Nie wiem czy to dobry pomysł żebyście brali kolejną świnkę. No chyba że z tego samego miasta. to mniejszy stres przy ewentualnym oddawaniu. Bo z alergiami bywa ciężko a jak dołączą np. duszności to już w ogóle słabo będzie. Więc chyba lepiej nie mnożyć alergenów?
Eeeee.. peruwiankę trzeba by było przypilnować w okolicy i tyle... nie ma co demonizować... :twisted: na taką jak widać, nie ma uczulenia ;)
DS:Dora i Biolchem oraz Bezimienny[*]Tedi,Abi,Stefan,Filemon,Bonifacy,Tofik,Prosiaczek,Rabarbar[/color]
DT: Fryderyk, Winicjusz, Kordian, Alvin, Ara
Harvejowa

Re: Mimi - szuka domu i towarzystwa [Wrocław] - rezerwacja

Post autor: Harvejowa »

Mimi od godziny już jedzie do Wrocławia :) Na peronie z apetytem wcinała ogórka :love: Niesamowita prośka.

Polecam się na przyszłość w kryzysowych sytuacjach z przetrzymaniem prosiaka kilka dni :)
Mimi :fingerscrossed: za nową koleżankę i mam nadzieję już niedługo DS :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”