Pomorskie spotkania świnkolubków ;)

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Moreni

Re: Pomorskie spotkania świnkolubków ;)

Post autor: Moreni »

A ja tak zapytam, czy jest na forum może ktoś z Elbląga?:)
Julala

Re: Pomorskie spotkania świnkolubków ;)

Post autor: Julala »

Niestety nie ja z Gdyni.
Ja za to w dość nietypowej sprawie. Straciłam niestety ukochanego prosiaczka Juliana po ciężkiej chorobie :cry: . No i jego kolega Florian z klatki został sam. Jest jeszcze jeden ancymon Oktawian ale mieszka sam w klatce obok.No i wiem, że minęło mało czasu, dwa tygodnie, ale Florian mnie przeraża. To jest świnka labek ze Stowarzyszenia, Julian go niańczył od początku bo był dzikusem kompletnym, nie chciał jeść, bał się ludzi itd. Zawsze było adhd, latanie po całym domu,wspinanie się w dziwnie miejsca.Ogólnie świnka-szczur nie świnka. Teraz mam świnkę, która leży calutki dzień.Je, pije, jak go puszcze to się przejdzie chwilę i kładzie koło klatki.Pocieszam go, daje smakołyki. Gdybym był pewna, że zaakceptuje drugą świnkę to pewnie już bym pisała do dziewczyn, ale on z tym adhd niewiem jak zareaguje.Jego towarzysz Julian był oazą spokoju i dlatego sie dogadywały. Oktawiana z klatki obok nie znosi jak był mały włamał się do klatki i dostał niezłe lanie. Wiecznie burczy pod klatką, czyha na jakąś wystawioną łapkę do ugryzienia ;) i go irytuje. Czy którąś z dziewczyn, może moja sąsiadka z Gdyni ma malutką świnkę?Może miałaby ochotę wpaść z wizytą i zobaczyłabym jak się dogaduje z innymi?Co Wy myślicie?Dać mu czas czy działać?
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Pomorskie spotkania świnkolubków ;)

Post autor: Asita »

Wiesz co Julala, napisz może w wątku o łączeniu świnek/problemach. Tam szybciej ktoś Ci doradzi coś w tej kwestii :)
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Julala

Re: Pomorskie spotkania świnkolubków ;)

Post autor: Julala »

Może racja. Dzięki
MEMOrySTICKer

Re: Pomorskie spotkania świnkolubków ;)

Post autor: MEMOrySTICKer »

Gdyby ktoś potrzebował, to możliwe, że 20.08 w Przychodni Morska na Kaczmarskiego będzie można zrobić echo serca. Po więcej info bezpośrednio do lecznicy (nie wiem, jak z miejscami jeśli dojdzie do skutku w tym terminie).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”