Dawkowanie witaminy C, warzyw i owoców... ile?

Czyli co powinna, a czego nie może jeść świnka morska

Moderator: pastuszek

Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dawkowanie witaminy C, warzyw i owoców... ile?

Post autor: kimera »

Jeden z moich kiciputków długowłosych ma cały zadek w taki ciemny jakby łupież. Badaliśmy to i nie są to żadne pasożyty. Najwyraźniej łuszczy mu się skóra i osiada na włosach.
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Dawkowanie witaminy C, warzyw i owoców... ile?

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Te kropki czarne w sumie mogą być też od gruczołu.
Obrazek
technikibart

Re: Dawkowanie witaminy C, warzyw i owoców... ile?

Post autor: technikibart »

Ta moja druga połówka tak dogadza z tym jedzeniem marnym że jednego wzdeło, aż gulaji dostał po bokach. W aptece kupiłem espumisan, na szczęście z łyżeczki jadł, mam nadzieje że mu przejdzie... On non stop łyka, jest taki łapczywy. Mam wagę kuchenną, jakby tu im dietę dobrać?
technikibart

Re: Dawkowanie witaminy C, warzyw i owoców... ile?

Post autor: technikibart »

kimera pisze:Jeden z moich kiciputków długowłosych ma cały zadek w taki ciemny jakby łupież. Badaliśmy to i nie są to żadne pasożyty. Najwyraźniej łuszczy mu się skóra i osiada na włosach.
Byłem u weta we Włocławku polecanego na tym forum, naprawdę profesionalne podejście. Marny ma świerzba, dostały po kropelce na kark. Wpierw musiała z dupki tam gdzie ma strupki zdrapać troszkę skóry do próbki i pod mikroskop. Wszystko było jak czarno na białym. Stąd ciągłe drapanie i podgrzanie. Terapia troszkę potrwa ale wytępi się pasożyta!

Wracając do dużo wcześniejszego pytania, to marny już nie ciągnie za włosy krótkowłosej. W ten sposób chciał pokazać że coś mu jest...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Żywienie”