Muzyka

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Lilith88 »

Olek gdyby cały rap był taki jak Łony to może bym bardziej skręciła w tym kierunku, lubię go za teksty które nie są wulgarne, no i wiem o czym rapuje, jestem szczecinianką, nawet mamy wspólnych znajomych ;) Ale ogólnie lubię żywe instrumenty a w rapie nie za dużo ich.

Co do gatunków i podgatunków to dla mnie tego za dużo w metalu (i nie tylko) słucham muzyki, raczej tej "mocniejszej" nie wiem co jest co dokładnie i nawet rozpiska mi nie pomoże, bo zaraz zapomnę :P SOAP i Slipknot uwielbiam ale to na pewno już nie rock, tyle wiem.

Nie lubię szufladkowania, jak robiłam test jakiś głupi internetowy to wyszło, że jestem grungówą a ja znam i lubię aż jeden zespół grungowy i jak mniemam wszyscy go znają czyli Nirvane :D aż się brata pytałam co to właściwie jest grunge i czym się od rocka czy punku różni.. Poza tym lubię radio, może nie eske, bo tam same "techno przeboje lata" ale zet czy eske rock to już chętnie mimo, że tam głównie pop leci :)

Ja chyba po prost lubię muzykę instrumentalną? Gitarowe solówki jak w November Rain Gunsów mnie porywają i zapierają mi dech w piersiach.. ahh.. :love: rap mogę posłuchać ale to nie moja bajka, nie moja miłość..
Pani Strzyga

Re: Muzyka

Post autor: Pani Strzyga »

Ahh... November Rain - nasz pierwszy taniec na weselu :D
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Lilith88 »

Pani Strzyga pisze:Ahh... November Rain - nasz pierwszy taniec na weselu :D
Gdybym miała wesele to pewnie dzieliłybyśmy ten utwór :lol:
Olek

Re: Muzyka

Post autor: Olek »

Rap kojarzony często jest z tekstami typu JP, HWDP itp.

Np raper Słoń wszyscy mówią że to psychol bo nagrał Love Forever ale jak sam powiedział "My o tym śpiewamy, inni to robią" i do mnie jego twórczość trafia, horror rap, Łona, 52, Kaliber, Pfk, Ostr to przeciwieństwo Słonia, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Ja uwielbiam dźwięk perkusji, taki mocny mega ostry dźwięk.

A no i oczywiście reggae które jest lekiem na wszelkie zło :D
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Lilith88 »

Też uwielbiam perkusję, choć kiedyś nie zwracałam na nią uwagi, właściwie nie zwracałam uwagi w ogóle na pojedyncze instrumenty a na całe brzmienie, na szczęście zmieniło mi się to z wiekiem :) Btw. mój tatuś jest perkusistą w death metalowym zespole :) Jakiś czas temu byłam na koncercie Julii Marcell gdzie była tylko ona z gitarą i perkusista, genialny perkusista.. Siedziałam i wyłączyłam się chyba na wszystko wsłuchując a raczej wczuwając się w perkusję, uwielbiam ją czuć gdzieś tam głęboko w klatce piersiowej :love: Dla mnie czysty odlot!
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Panna Fiu Fiu »

A ja słucham praktycznie wszystkiego co mi wpadnie w ucho. Ale z powodu pewnego wybrakowania zmysłowego muzyka jest mi średnio potrzebna do życia. Jak gdzieś idę to słucham, jak jestem w domu to praktycznie nigdy nie słucham muzyki :P
Obrazek
hanel3

Re: Muzyka

Post autor: hanel3 »

PFF dobrze to ujęłaś, też tak mam :geek:
Olek

Re: Muzyka

Post autor: Olek »

Ja nie mogę wytrzymać jak mi coś nie gra w głośnikach, nie daj Bóg nie zabiorę słuchawek na plenerowy trening...
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Jack Daniel's »

Oj tak.
Szejron

Re: Muzyka

Post autor: Szejron »

U mnie króluje metal i rock, ale nie pogardzę też innymi gatunkami. Ostatnio mam jakiegoś hopla na punkcie starych, rockowych zespołów, i tak też znajduję jakieś perełki, w których później zasłuchuję się bez końca.
Olek, mam podobnie, muzyka musi być i tyle, w czasie pracy, podczas odpoczynku, w czasie biegania.

PS Jeśli ktoś mógłby mi polecić jakiś fajny, melodyjny black metal to będę wdzięczna-jestem w trakcie szukania ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”