Nowa koleżanka do ciężarnej

Regulamin forum
Regulamin forum
1. Przed utworzeniem nowego tematu sprawdź przy pomocy wyszukiwarki czy temat był już poruszany na forum - jeśli temat już istnieje postaraj się kontynuować wątek
2. Określ rzeczowo tytuł nowego wątku - tematy w stylu: "Pomocy !!!", "Mam problem ..." utrudniają innym użytkownikom korzystanie z forum
3. Do bezpośredniego kontaktu z innymi użytkownikami używaj skrzynki prywatnych wiadomości, ewentualnie shotbox'a.
Olivianna

Re: Nowa koleżanka do ciężarnej

Post autor: Olivianna »

Wiesz co ja moją Askję też dostałam w ciąży. Pamiętaj, by po porodzie jak świnki już dojdą do siebie sprawdzić płeć maluchów. Samczyka jak tylko zacznie sam jeść, bodajże koło miesiąca oddaj - zresztą sama zobaczysz jak się dobiera do mamusi. Jak będzie samiczka możesz zachować i już będzie Twoja świnka miała koleżankę :)
I na drugi raz wiedz, że nie należy kupować od tak świnek, bo pózniej sama widzisz co wychodzi, a w ten sposób napędza się motorek pseudohodowli.
Jak młode to będą same samczyki, to tak jak pisali inni zaadoptuj, albo kup z pewnej hodowli świnkę. Ja tak zrobiłam, ale po 4-5 miesiącach od porodu młodych.
szkra_ba

Re: Nowa koleżanka do ciężarnej

Post autor: szkra_ba »

Dzięki wszystkim za dobre rady.
Chyba jednak poczekamy do rozwiązania.
Przemeblowałam klatkę, pojawiły sie nowe elementy typu domek, hamaczek.
Świnka pomału "wraca do gry".
Jeszcze ucieka przy nszych nagłych ruchach, ale jest coraz lepiej.
Upomina się rano o zielenine i bobczy jak kiedyś
szkra_ba

Re: Nowa koleżanka do ciężarnej

Post autor: szkra_ba »

Na dzień dzisiejszy najbardziej martwi mnie jej waga- 404 gramy
Wg "hodowcy" ma teraz 10 tygodni, nie wiem który to dzień ciąży, ale brzuszek widać BARDZO wyraźnie. :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża i wychowywanie młodych”