Gry komputerowe

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Może to i lepiej... TS3 było niedopracowanym zbiorowiskiem bugów, co mnie osobiście bawiło chociaż czasem doprowadzało mnie do wyłączenia gry. ;-) Moze TS4 poratuje trochę EA.
EA w tym roku dużo gier wydało, co się niestety może odbić na jakości. :?
Obrazek
Kajka

Re: Gry komputerowe

Post autor: Kajka »

W podstawie nie będzie basenu, ani małych dzieci. Za to będzie nowa grupa wiekowa "młody nastolatek" czyli na polskie : gimnazjalista ;) EA jeszcze nie szykuje dodatków, ponieważ skupiają się na podstawowej póki co ;) Będzie wieeele ulepszeń, wystarczy się w temat zagłębić i szukać zalet a nie "popularnych wad" :)
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Pożyjemy to zobaczymy. Trailery i zapowiedzi zawsze brzmią wspaniale. ;)
Obrazek
Kajka

Re: Gry komputerowe

Post autor: Kajka »

A oficjalne zapowiedzi na targach i wypowiedzi testerów są wiarygodne i nie mniej prawdziwe :) Twórcy kitu na pewno nie wciskają ;)
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Jack Daniel's »

Bez małych dzieci i basenu ta gra nie ma sensu. Brak progresji czasu, brak interakcji z sąsiadami. To wypowiedź plejerki, która gra w Simsy od początków. Inna sprawa, że im bardziej odchudzona podstawa, tym więcej dodatków, tym więcej pieniędzy EA wyciągnie od fanów.
Poza tym... Metalove najwięcej czasu na graniu spędza na tworzeniu stylu sima. Nie wiem po co usuwać coś, co jest dobre.
Podpis usunięty przez administratora.
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Kajka, nie wiem od kiedy grasz ale odkąd ja pamiętam to twórcy a w szczególności duże koncerny zawsze wciskają kit. Żeby więcej zarobić. Niemniej ja nie mówię tylko o funkcjach. Jako komputerowiec mam uzasadnione obawy o płynność gry na starszych sprzętach i procesorach AMD. No ale mówię, kupię (może nie w dniu premiery) i przetestuję. ;-)
Obrazek
Piorunowa

Re: Gry komputerowe

Post autor: Piorunowa »

Do mnie też doszły słuchy na temat czwórki więc wstrzymam się i najpierw zobaczę opinie jak to wygląda tak naprawdę :)
A pamiętacie jeszcze starą, dobrą, pierwszą część? :D
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Oczywiście, że pamiętam ;-) I tak uważam, że największy przeskok zarówno graficzny jak i pod względem funkcji był z 1 na 2. Normalnie łał. ;-) I dwójka pozostanie moją ulubioną częścią :)

A i nadal mam TS1, prawie wszystkie dodatki ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Jack Daniel's »

Oby CD Project Red nie był tym wielkim koncernem i kitu nie wciskał z Wieśkiem 3. Choć jak sobie przypomnę jazdy z Diablo III 8-)

Alicjo, czytałem gdzieś jakieś przecieki, że graficznie starsze komputery mają TS4 udźwignąć. Powrót w tej kwestii do TS2 będzie. Tylko nie wiem, co mają na myśli i boję się pomyśleć nawet.
Podpis usunięty przez administratora.
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Dla CD Wiedźmin jest jak szyld. Więc jak go zwalą to po nich ;-)

Graficznie ok, dały radę z trójką to dadzą radę i z czwórką. Ja się obawiam o procesory. Skoro można gładko "przesuwać" i "rozciągać" postacie, domy a także widziałam ruchy postaci na trailerze (co oczywiście może wyglądać inaczej w grze) to procesory mogą nie dawać rady z przeliczaniem. Nawet na i5 może się ścinać.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”