[KATOWICE] lek. wet. Wojciech Oślizło

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[KATOWICE] lek. wet. Wojciech Oślizło

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat d-ra Wojciecha Oślizło.

Obecnie przyjmuje (aktual. 17.11.16):
ul. Lucjana Szenwalda 70, Katowice (Ochojec)
tel 032 205 92 99


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.

OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
trolka pisze: 13 wrz 2008, 20:06
gucci poleca tego weta:
przesympatyczny,z podejsciem do zwierzat. juz 2 razy operowal moja swinke i wszytko ok:)
gucci pisze:19 wrz 2008, 23:12
nio w KATOWICACH polecam pana Wojciecha OŚLIZŁO (Ochojec) adres na początku strony--ale powtórze- KATOWICE ul.Szenwalda (niepamietam numeru,ale tona początku tej ulicy i na przeciwko dużego kościoła) tel032-205-92-99, czynne od 10-19 z przerwą od 13-15 na operacje.czynne w tygodniu,sob tylko do 12.świnki mu nie dziwne ehehhe -przeprowadził 2 operacje Fici, jeden usuwany ropień a 2-zmiana rakowa-bardzo duża narośl
gucci pisze:11 lis 2008, 20:03
ps. dodane 11.listopada: co do pana wojciecha--troche mnie wkurzyl--ma podejscie, kocha zwierzeta,ma wiedze, stara sie ,jeli ktos musi oddac swinke na operacje-POLECAM, ALE: poweidzil mi ze swinek ne leczy sie kardiologicznie-co jest nieprawda!!---moze gdyby moja fici miala podane leki na serce-zylaby jeszcze:(( i nie mial pojecia o critical care--ale to oczywiscie bardzo maly (-)--wiec choc moja swinka juz nie zyje..wiem ze dlugo nie wytrzymam w pustym domu..wiec szukam SPECJALISTY w tym zakresie z katowic!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”