Dwanaście próśb świnki morskiej

Jeśli chciałbyś adoptować świnkę, ale nie wiesz jak to zrobić lub masz jakieś wątpliwości - napisz tutaj.

Moderator: pastuszek

prośka-45

Re: Dwanaście próśb świnki morskiej

Post autor: prośka-45 »

Podoba mi się ten post, bardzo ładnie mówi o tym jak opiekować się świnką morską. Moja siostra miała 3 prośiaki, ale po kolei każdą, więc każda z nich była samotna i wszystkie umarły w wieku 2,5 lat dlatego tu mamy przykład z życia wzięty ludzie kupcie waszym prośkom partnera :świnka1: :świnka2: :fingerscrossed:
smutnaM

Re: Dwanaście próśb świnki morskiej

Post autor: smutnaM »

bardzo mnie te prośby wzruszyły, bardzo! Z niektórych nie zdawałam sobie nawet sprawy ( jak np. z tego, że dla nich lepiej, by były 2 świnki)
Dawno temu mieliśmy w domu świnkę, a raczej świniaczka - :love: rudego Gucia. Przeżył z nami szczęśliwie 10 lat, nigdy na nic nie chorował, był ukochanym zwierzakiem całej rodziny - obok suczki Majki, która traktowała go, jak swoje dziecko i lizała uszka, jak szczeniaczkowi. Gucio odszedł niedługo po śmierci Majeczki, dawno to było.

Ale nie tak dawno zatęskniłam za świneczką, kupiłam więc rozetkę. Niestety nie nacieszyłam się jej obecnością - zachorowała i pomimo specjalistycznego leczenia oraz karmienia strzykawką - odeszła :(
wciąż nie potrafię się z tym pogodzić, szukam przyczyny, analizuję, wciąż mi ciężko na sercu :(
Asika

Re: Dwanaście próśb świnki morskiej

Post autor: Asika »

Świetny manifest :).
O tym wszystkim powinni pamiętać Opiekunowie prosiaczków.
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 618
Rejestracja: 20 mar 2022, 23:20
Miejscowość: Rokietnica
Lokalizacja: Rokietnica
Kontakt:

Re: Dwanaście próśb świnki morskiej

Post autor: Agata »

limonkowy pisze:Fajne prośby, na pewno będę się stosować, jak zakupie taką świnkę :D
Chodzi o to, żeby adoptować a nie kupować :sadness:
Dron (SPŚM) & Raymi (SPŚM)
Romek & Yuki (SPŚM)
Winston (WA) & Mufka (SPŚM)
Branco (WA) & Bogna (DT)
:levitation: DT: Chia, Tia, Norman, Timmy & Jimmy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę adoptować świnkę!”