[ŁÓDŹ] lek. wet. Olimpia Bilińska, "Zwierzętarnia"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
moniczka_omn
Posty: 410
Rejestracja: 23 cze 2018, 20:47
Miejscowość: Justynów k. Łodzi
Kontakt:

[ŁÓDŹ] lek. wet. Olimpia Bilińska, "Zwierzętarnia"

Post autor: moniczka_omn »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat lek. wet. Olimpii Bilińskiej.

Obecnie przyjmuje: Przychodnia weterynaryjna "Zwierzętarnia"
Al. Włókniarzy 234
90-556 Łódź

Kontakt:
tel 660 95 05 75
info@zwierzetarnia.pl
http://www.zwierzetarnia.pl

Zgodę na założenie wątku otrzymałam od użytkownika "pastuszek".

Myślę, że warto wspomnieć o dr Olimpii Bilickiej, bo polecana z tej przychodni jest jedynie dr Małgorzata Jóźwik.
Trafiłam do pani dr, kiedy pierwszy raz udałam się do "Zwierzętarni" i od tamtej pory zawsze celuję w jej grafik pracy. U dr Małgorzaty również byłam, ale to dr Olimpia skradła moje serce - ma bardzo dużą wiedzę o prosiaczkach, potrafi trafnie zdiagnozować problem i zawsze wie, jaki plan leczenia wdrożyć. Oprócz tego jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, a w samej "Zwierzętarni" jest świetny dostęp do wszelkich badań, m. in. usg, rtg, morfologii i biochemii krwi, biopsji, diagnostyki stomatologicznej czy echa serca po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Ja osobiście jestem zawsze bardzo zadowolona z usług dr Olimpii oraz całej przychodni - uważam, że nie ma lepszej w Łodzi :love:
Na zawsze w serduszku:
Malwinka, Gudi, Żelek, Loluś, Smołek, Grzybek, Czosnek, Maluszek + 2 tymczaski
:candle:
Awatar użytkownika
Alexandra
Posty: 16
Rejestracja: 21 mar 2017, 23:00
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [ŁÓDŹ] lek. wet. Olimpia Bilińska, "Zwierzętarnia"

Post autor: Alexandra »

Ja również leczę moje świneczki tylko i wyłącznie u dr Olimpii. Z tego co wiem ma specjalizację z usg i faktycznie wśród całego personelu mam wrażenie ma największą wiedzę, a prywatnie ma kilka prośków także na pewno jest wyczulona na ich problemy. Niestety pomimo pozytywnych opinii ja nie ma dobrych doświadczeń z wizyt u dr Jóźwik ani u chirurg dr Bobińskiej. Przyczyniła się ona do śmierci mojej świnki i gdyby konieczne były kolejne operacje na pewno będę jechała do Warszawy, bo w Łodzi nie ma za dużego wyboru poza Zwierzętarnią i Braćmi Mniejszymi w Konstantynowie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”