[WARSZAWA] lek. wet. Agata Godlewska, "Pulsvet"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[WARSZAWA] lek. wet. Agata Godlewska, "Pulsvet"

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat lek. wet. Agaty Godlewskiej.

Obecnie przyjmuje (aktual. 4.12.16):
Adres:
ul. Alternatywy 7 lok. U8
Warszawa

Kontakt:
pulsvet@pulsvet.com
tel. (22) 649 31 17
tel. 793 442 204

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13490
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Agata Godlewska, Pulsvet

Post autor: pucka69 »

Doskonały weterynarz, doświadczony ale otwarty na naukę jednocześnie.
Chodziłam do dr zarówno z psem Ryszardem, jak z tymczaskami świnkami oraz ze świnkami prywatnymi. Ostatnio byłam z koszatniczką Edziem i doktor zdiagnozowała u niego problemy z stawami, zaleciła arthrofos i laseroterapie i powiem Wam że mój staruszek odżył :)
Obrazek
seledynek

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Agata Godlewska, Pulsvet

Post autor: seledynek »

Już dawno nie byłam w Pulsvecie, za daleko dla mnie. Ale jak dr Agata przyjmowała w Ogonku to byłam często właśnie u niej. Chyba pod koniec najczęściej ją wybierałam, bo jakoś przypadła mi do gustu i oczywiście dobrze leczyła moje własne i tymczasowe świnki. Wiem, że za czasów Ogonka mówiło się, że specjalizuje się w kotach, więc widząc jak się zajmuje świnkami spokojnie powierzyłaby jej też opiekę nad kotem.
Ollinek

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Agata Godlewska, "Pulsvet"

Post autor: Ollinek »

Bardzo, bardzo dokładna! Wyjątkowo starannie bada i naprawdę angażuje się całą sobą, aby pomóc pacjentowi. Nie boi się zlecać badań i potrafi je właściwie interpretować. Zawsze świetnie trafia z lekami. Taki lekarz, o jakim marzą nawet ludzie dla siebie, bo nie leczy samych objawów, tylko szuka ich przyczyny. Jest przemiła i bardzo delikatna dla zwierząt. Naprawdę godna polecenia!
Awatar użytkownika
Lucus
Posty: 60
Rejestracja: 24 lip 2017, 20:22
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Agata Godlewska, "Pulsvet"

Post autor: Lucus »

Zmieniliśmy klinikę na Pulsvet i doktor Agatę i to była najlepsza decyzja, mimo że mamy do nich najdalej. Pani doktor zawsze dokładnie i bada nasze świnki i mamy do niej pełne zaufanie. Bardzo polecamy!
Lucuś [*] 10.04.2016 - 28.08.2017[/color][/b]
Smoluś [*] 10.04.2016 - 22.06.2017[/color][/b]
Rokitek 01.2017
Czosnek 11.2016
Dyzio - chomik syryjski 11.05.2018
Życzek
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2022, 14:37
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Agata Godlewska, "Pulsvet"

Post autor: Życzek »

Dr Agata już nie Pulsvet -ale od maja WRACA DO PRACY! będzie można ją znaleźć w DR.WET na Zaruby na Kabatach :jupi: :yahoo: :102:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”