Pistacja

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Pistacja

Post autor: Kropcia »

Nienawidzę tego działu, szczerze nienawidzę. I nienawidzę w nim pisać.

Pistacja się z nami pożegnała. Po sterylizacji, ponownym zszywaniu i kwarantannie dołączyła do stada. Było ok,aprzynajmniej tak mi się wydawało. Wczoraj zaczęłyjej boczki falować, odmówiła jedzenia. Dokarniłam ją ręcznie, rano też. W pracy poprosiłam o mozliwość przyjścia później. Dotarla do weta, ale sama dr Ilona nie była pewna czy się uda. Nie udało się. All my hate 2020
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
Awatar użytkownika
Siula
Posty: 3998
Rejestracja: 26 kwie 2015, 21:21
Miejscowość: Tarnowo Podgóne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pistacja

Post autor: Siula »

Boże tak mi przykro...Tak bardzo wiem co czujesz... Też nienawidzę tego roku, za dużo odejść :sadness: To tak boli jak o nie walczysz, leczysz, spędzasz dużo czasu ,a one odchodzą... Mocno przytulam, trzymaj się... zrobiłaś dla niej wszystko co mogłaś i była u Ciebie szczęśliwa. :pocieszacz:
Pistacjo kochana bądź szczęśliwa ze swoim stadem za TM. :candle:
Awatar użytkownika
zwierzur
Posty: 3804
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:59
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Pistacja

Post autor: zwierzur »

:sadness: Czasem się nie udaje. Cokolwiek zrobisz. Nie obwiniaj się. :pocieszacz: Dla Pistacji: :candle:
Dobre chwile są jak wisienki na torcie...
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23057
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Pistacja

Post autor: porcella »

Kochana, bardzo Ci współczuję i żal mi Pistacji. :candle:
Nie obwiniaj się, sterylizacja to zawsze bardzo poważny zabieg i, niestety, czasami się nie udaje... Okropne to jest, okropne. :pocieszacz:
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Pistacja

Post autor: Kropcia »

Dzięki, dziewczyny. Boli, ale sen zrobił swoje. Pewnie dźwignę się z tego, ale nie pogodzę w 100% tak, jak do tej pory nie mogę pogodzić się ze stratą Lukrecji. Lucia i Pistacja to były tak charakterne świnki, każda na swój sposób. Jednej wszędzie było pełno, nadawała jak katarynka, druga spokojna, stateczna, ale strasznie proludzka.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Pistacja

Post autor: martuś »

To straszne, że tak szybko odeszła :( I to w momencie kiedy miało być już dobrze :sadness:
Dla Pistacji :candle:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Pistacja

Post autor: sosnowa »

O nie.
Całym sercem z wami.
:swieca:
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Pistacja

Post autor: Kropcia »

Dzięki, minął ponad tydzień, a to nadal boli i powraca :( Przeglądałam wczoraj zdjęcia do podsumowania roku na mój foto fanpage i zabolało, bo była tam marcowa sesja, gdzie naprawdę ładne zdjęcia jej ustrzeliłam
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”