3-pak axxk, Śnieżek 31.12.18(*)

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
axxk

Re: 3-pak axxk, Śnieżek 31.12.18(*)

Post autor: axxk »

właśnie wróciliśmy do domu.
Mała wybudzona, siedzi sobie na podusi, wygrzewa się, oczka zmrużone, obolała.
Mamy poważne problemy stomatologiczne. ząbki bardzo luźno osadzone, ruchome w większości, poprzerastały, bo od kiedy nie mogła jeść to nie ścierały się.
Teraz głównym problemem był złamany ząbek, który wrastał i ranil policzek, dziąsło, stąd ta ropa.

Uwierzyłam, że może być jeszcze dobrze..
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7491
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: 3-pak axxk, Śnieżek 31.12.18(*)

Post autor: dortezka »

Może i będzie a ja za to mocno kciukam! :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
Awatar użytkownika
urszula1108
Posty: 3209
Rejestracja: 16 maja 2014, 18:01
Miejscowość: Nadolice Wlk/Wrocław
Kontakt:

Re: 3-pak axxk, Śnieżek 31.12.18(*)

Post autor: urszula1108 »

my też :fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Obrazek
axxk

Re: 3-pak axxk, Śnieżek 31.12.18(*)

Post autor: axxk »

Dziękujemy za kciukasy.
Mała skończyła brać antybiotyki 2 maja, przeciwbólowe w sumie po 3 dniach bo nie chciała ich brać za żadne skarby.

Chyba ktoś podmienił mi kosie. Małą znowu szaleje biega w karuzeli cały czas, podkopy robi. Kategorycznie przestała jeść karmę ratunkową i podgryza to co lubi. Znowu opierdziela mnie na każdym kroku i irytuje się jak rękę wsadzam do klatki. Raz sie zapomniała to dała sie pogłaskać i podrapać za uchem.

czyli wszystko wróciło do normy. Wiem, ze to tylko stan przejściowy, bo przy tak ruszających się ząbkach to długo nie będzie dobrze, Ale jest super.

Żeby nei było zbyt radośnie, to wczoraj Sońka wpadła w poślizg i chyba sobie mocno łapke naciagnęła. Jest obolała,wczoraj nie stawała na niej...
Awatar użytkownika
Siula
Posty: 3998
Rejestracja: 26 kwie 2015, 21:21
Miejscowość: Tarnowo Podgóne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 3-pak axxk, Śnieżek 31.12.18(*)

Post autor: Siula »

Zdróweczka dla zwierzaków :buzki: :buzki: :fingerscrossed:
axxk

Re: 3-pak axxk, Śnieżek 31.12.18(*)

Post autor: axxk »

oj dzisiaj wszyscy mieli ciężką noc, ja nie mogłam spać, zwierzaki tak samo. Mała o 2 w nocy wzięłą sie za robienie podkopów i generalne przemeblowania w klatce. A jak jej sie znudziło obgryzała domek drewniany przez godzinę. Cieszyłam się zamiast się złościć, bo znowu wszystko może jeść i gryźć wszystko :) jak ja nie mogłam znieść tej strasznej ciszy w klatce....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”