Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
magmagpie

Re: Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Post autor: magmagpie »

Gosienia pisze:Mam nadzieję, że czuła się kochana. Bo kochaliśmy ją bardzo, mimo, że tak krótko była z nami... Mam nadzieję, że wiedziała, że wszystko robiłam dla jej dobra i że była chociaż przez chwilę szczęśliwa...
tak, to miałam na myśli, niezrecznie się wyraziłam. W tym swoim trudnym życiu, chwile miłości wystarczyły, by jej dusza już spokojna mogła pójść za tęczowy mostek, bo jednak miłości i szczęścia zaznała. Eh znów ryczę
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Post autor: Beatrice »

Cudnej Babuni zapalamy spóźnioną świeczuszkę! :candle: Wierzymy ,że śmiga radośnie po błękitnych połoninach!
WiDZIałyśmy piękne nowe fotki Maniusia i Zosi! Kochani , Belinda i Pernilla machają do Was łapkami !
Bardzo chciałybyśmy Was poznać ,ale,wiadomo ,siejemy chlamydiozą....Przesyłamy więc gorące całuski naszym :lPrzyjaciołom! :buzki: :love:
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Post autor: Beatrice »

Hej ,hej, kochani! Jesteście tam? Jak tam pęcherzyki ?
Pernisia , Belindzia i Bellusia całuśnie pozdrawiają! :love: :buzki:
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
Gosienia

Re: Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Post autor: Gosienia »

Jesteśmy :) Cali i zdrowi już wszyscy! Maniuś skończył kurację antybiotykiem i już ma się bardzo dobrze. Uważam, że jak na niego to była bardzo długa przerwa (ostatnie zapalenie pęcherza było w lipcu). Na szczęście jestem już bardzo wyczulona i szybciutko zauważyłam spadek wagi u prośka i od razu zbadałam mocz u obojga. Zośka zdrowa na szczęście. Swoją drogą, zmusić białą Zochę do nasikania do miski to powinna być dyscyplina olimpijska :lol:
Poza tym wszystko u nas super. Zosia waży już ponad 1100g, a Maniuś osiągnął zawrotne 1236g i tak mniej więcej trzyma wagę od lata. Trochę grubawe te moje prosiaki :redface: , ale przecież nie będę na siłę odchudzała. Zresztą na przykładzie Mańka widzę, jak szybciutko waga u świnek spada przy chorobie...
Dziękujemy Beatko za zainteresowanie :)

Pozdrawiamy Białaski i Bellunię oraz ich Dużą :buzki:
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Post autor: Beatrice »

A co niektórzy się tu nie odzywają? Niech się pochwalą,że się powiększyła rodzinka!Witamy i czekamy na fotki Żelki ! / i tak po cichu to nie tylko ja.../! :love: :buzki:
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”