Mam problem z higieną mojej jednej świnki

Potrzebujesz pomocy? Napisz tutaj!

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Michał J

Mam problem z higieną mojej jednej świnki

Post autor: Michał J »

:świnka1: Witam mój Chrupek od kiedy połączyłem go z Freddiem i jest z nim w klatce załatwia się do misek z jedzeniem. Jest to problem ponieważ gdy dam im coś do jedzenia i przyjdę do nich za 30 min muszę wymieniać jedzenie. Proszę o odpowiedź jeśli ktoś miał taki sam problem a go już nie ma niech pomoże PROSZĘ. :help: . Gdyby ktoś się pytał ma on 1,5 miesiąca. :help: :help: :świnka1:
Anulka1602

Re: Mam problem z higieną mojej jednej świnki

Post autor: Anulka1602 »

Moja ciastka i ciapka jak były takie małe to sikały do miski z karmą :lol:
Przez 5 dni pod rząd przestawiałam miskę w inne miejsce ale to nie pomogło więc kupiłam nową i większą miseczke i zrobiłam podmiankę-do miski która robiła za wc dałam ziółka a w nowej dałam karmę i sikający problem się skończył.
Michał J

Re: Mam problem z higieną mojej jednej świnki

Post autor: Michał J »

Ok Ok wszystko fajnie tylko Chrupek sika do miski na owoce i warzywa i karmę, mam już 4 miski wszystko próbowałem wymieniałem miski ale on zawsze poszedł do misek i tam musiał się wysikać Chrupek zasikuje warzywa a moja druga świnka Freddie to wszystko je a to raczej nie jest korzystne dla ich organizmu i ich zdrowia :?
Anulka1602

Re: Mam problem z higieną mojej jednej świnki

Post autor: Anulka1602 »

:ups: można by jeszcze na jakiś czas dać im takie miseczki wiszące co zaczepiasz o pręty. Ja takie miałam dla moich po łączeniu by każdy miał swoją miskę w swoim kącie przy hamaku.
Michał J

Re: Mam problem z higieną mojej jednej świnki

Post autor: Michał J »

Hamaczków nie mam ale te przywieszane to dobry pomysł każdy miał swoją na warzywa i owoce.Pomyśle jeszcze nad tymi zaczepianymi o pręty. Freddiego nauczyłem szybko załatwiać się do kuwety ale mały cały czas sra gdzie popadnie :D . Jeszcze mam jeden problem Freddie znowu zaczął wyganiać Chrupka połączyłem ich a teraz znowu wygania go i jakby chce zaznaczyć swoje terytorium nie wiem czy próbować łączyć ich jeszcze raz czy coś innego :?:
Anulka1602

Re: Mam problem z higieną mojej jednej świnki

Post autor: Anulka1602 »

Jak nie ma agresji itp.,to zostaw ich w spokoju. U mnie dziewczyny też się czasami przeganiają i podszczypują.
Starszy pewnie chce pokazać małemu kto rządzi.
Jak dużą klatkę mają???
Michał J

Re: Mam problem z higieną mojej jednej świnki

Post autor: Michał J »

Agresji nie ma a klatka to minimalne wymiary dwóch samców czyli 120cm x 80cm mam mały pokój :świnka1: Dzięki za pomoc jak coś potrzebujesz możesz pisać na priva :D :shakehands:
Anulka1602

Re: Mam problem z higieną mojej jednej świnki

Post autor: Anulka1602 »

:shakehands:
virwunia

Re: Mam problem z higieną mojej jednej świnki

Post autor: virwunia »

u mnie był ten sam problem, podwiesiłam karmę ... no i świnek nie miał już możliwości :D
po pól roku na próbę... z ciekawości zdjęłam miseczki by sprawdzić co się stanie i okazało się że zapomniał o tej zabawie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomóżmy sobie nawzajem”