Ogrodzenie wybiegu

Czyli jak powinna mieszkać świnka

Moderator: Pulpecja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Ogrodzenie wybiegu

Post autor: Bulletproof »

Już jakiś czas moje świnki nie miały dostępu do wybiegu, ze względu na remont w mieszkaniu, więc jak już jest wszystko gotowe to myślałam żeby zrobić jakiś porządny ten wybieg.
W pokoju gdzie stoi klatka jest też kanapa, którą przy każdej okazji powoli zjadają, chowają się za nią i ją sikają pod nią :(
Mam też gitarę którą także nie chciałabym żeby się do niej dorwały, więc wpadłam na pomysł żeby wybieg ogrodzić obrzeżem trawnikowym :
http://www.leroymerlin.pl/architektura- ... ,l311.html
Wygląda solidnie i jest bardzo długi jak na swoją cenę, tylko pytanie jak z wysokością- czy prośki tego nie będą próbowały przeskoczyć?
Jakie są wasze opinie, albo macie jakieś lepsze pomysły na zagrodę? :) :świnka1: :świnka2:
sylvka

Re: Ogrodzenie wybiegu

Post autor: sylvka »

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci palisadę ogrodową. Można ją formować w różne kształty i łatwo ją sprzątnąć, po użyciu składasz i w ogóle nie zajmuje miejsca. Są różne wysokości. Moje mają najniższą, ale to lenie i wolą grzać kopytka, niż przeskoczyć (nawet Wiewiórek niezmordowana rakieta). Wygląda to tak:

Obrazek
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ogrodzenie wybiegu

Post autor: Bulletproof »

A kupiłaś ją w Leroy Merlinie, czy jakimś innej sieciówce? I pamiętasz może jak to cenowo wygląda? :)
Awatar użytkownika
sophiee
Posty: 98
Rejestracja: 01 wrz 2014, 13:29
Miejscowość: Poznań
Kontakt:

Re: Ogrodzenie wybiegu

Post autor: sophiee »

Hej,
bardzo chętnie bym się dowiedziała skąd ta palisada albo czy można kupić coś podobnego - najlepiej w Castoramie bo mam bardzo blisko.
Pikabu

Re: Ogrodzenie wybiegu

Post autor: Pikabu »

Hmm, fajnie wygląda to rozwiązanie z palisadą. Wygooglałam właśnie chyba taka albo bardzo podobną, ale znalazłam tylko w sklepie ogrodniczym online i na allegro. Cenowo wychodzą całkiem nieźle, 10 szt, z których każda ma 59 cm za 32 zł. No i możliwość łatwego złożenia jest ogromnym plusem. Muszę tylko pokój pomierzyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świnkowe mieszkanie”