Szlachetna Paczka - druga rodzina!

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Zablokowany
seledynek

Re: Szlachetna Paczka - druga rodzina!

Post autor: seledynek »

Wyszło 12 paczek... może wkleję potem zdjęcia, bo teraz ledwo co żyję... Pani Grażynka to fajna osoba i chce każdemu podziękować poprzez zrobienie aniołków... Najbardziej chyba się ucieszyła z odkurzacza, a Oskar z niebieskich adidasów. Takie mu kupiłam: http://allegro.pl/show_item.php?item=5677071249
seledynek

Re: Szlachetna Paczka - druga rodzina!

Post autor: seledynek »

Z uwagi na to, że było dużo stresu i mało czasu to po spakowaniu nie zrobiłam fotek. Ale mam fotki przed przepakowaniem oraz po rozpakowaniu :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W tle ja ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23062
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka - druga rodzina!

Post autor: porcella »

Godnie, godnie :like: :shakehands:
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
patrycja

Re: Szlachetna Paczka - druga rodzina!

Post autor: patrycja »

Super! Adidasy super. Seledynek - dzięki za tak duże zaangażowanie! :jupi:
Awatar użytkownika
diefenbaker
Posty: 1786
Rejestracja: 17 lip 2013, 18:15
Miejscowość: Piaseczno
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka - druga rodzina!

Post autor: diefenbaker »

Napracowałaś się :like: jakaś odmiana od pomagania świnkom :)
Awatar użytkownika
bziki2
Posty: 568
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: kraków
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka - druga rodzina!

Post autor: bziki2 »

Seledynku gratulacje dla Ciebie i wszystkich pomocników za przeprowadzenie akcji i uszczęśliwienie rodziny :like:
seledynek

Re: Szlachetna Paczka - druga rodzina!

Post autor: seledynek »

W sobotę zawiozłam pani Grażynce kozaki, które niestety nie doszły na czas. Sklep za to za darmo dorzucił buty zimowe dla Oskara. Więc ogłaszam, że cała paczka została szczęśliwie dostarczona!

Pani Grażynka powiedziała, że kilka dni rozpakowywali wszystkie rzeczy. Tak dużo tego dostali.

Podsumowanie:
Oskar najbardziej był zadowolony z ciuchów. Mówił, że bluzy są bardzo miłe w dotyku. Bardzo mu się spodobał kolor adidasów niebieski. Czapki z daszkiem też zrobiły furorę cieszył się, że dostał kilka. Dostał dwa plecaki i powiedział, że to fajne, bo niestety dość szybko mu się zdzierają. Był zaskoczony ilością artykułów szkolnych, piórnikami itd. Przez całe spotkanie bawił się pstrykając folią bąbelkową :lol: Mówiłam, że bardzo dużo słodyczy dostali i żeby Pani Grażynka mu wydzielała to się obruszył, że on aż tyle słodyczy nie je. Po czym jak kilka dni później przyjechałam to pani Grażynka powiedziała, że na śniadanie wrąbał całe opakowanie toffifee i delicji :D

Pani Grażynka była zaskoczona ilością wszystkiego co dostała. Nie wiedziała co oglądać i za co się zabierać. Powiedziała, że ma teraz tyle kosmetyków, że przez cały dzień będzie je używałam i nie wyjdzie z łazienki haha i przekonywała Oskara, że niebieski odkurzacz pasuje do niebieskich adidasów, więc będzie odkurzał :lol: Trudno powiedzieć co najbardziej ją zadowoliło, ale chyba garnki i talerze oraz odkurzacz.

A tutaj relacja ze strony Szlachetnej Paczki:
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Rozpakowywanie paczki było czymś wyczekiwanym dla rodziny. Każde pudełko zostało przez nich otworzone, a uśmiech, który pojawił się na twarzy po zobaczeniu tego co się tam znajduje, był bez ceny i nie zapomniany. Oskarowi najbardziej podobały się buty i bluzy. Pani Grażynie odkurzać, garnki i talerze. Pani Grażyna żartowała, że buty Oskara są pod kolor odkurzacza, dlatego on teraz przejmie ten domowy obowiązek. Rodzina w podziękowaniu chciałaby dla każdego, kto włączył się w przygotowanie paczki zrobić aniołka.
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Chciałabym bardzo podziękować za współpracę. Nie mogłam wyobrazić sobie lepszego darczyńcy dla mojej rodziny. Bardzo się cieszę, że są jeszcze ludzie tak zaangażowani i skłoni do pomocy. Chciałabym również życzyć Państwu Wesołych Świąt, pełnych miłości i szczęścia.
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Rodzina bardzo dziękuję za pomoc, którą otrzymała. Ciężko jest jej opisać jej wdzięczność. Słowami wyrazić się tego nie da! Życzy wszystkiego co najlepsze, dużo szczęścia a przede wszystkim wesołych, ciepłych świąt w rodzinnym gronie. Ma nadzieję, że kiedyś będzie mogła pomagać tak jak Państwo.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”