tunele i norki

Czyli jak powinna mieszkać świnka

Moderator: Pulpecja

ODPOWIEDZ
jagnaM

tunele i norki

Post autor: jagnaM »

Od "małej chwilki" mam dwie świnki. Nie mają jeszcze ani norki, ani tunelu. Czy świnulki lubią pomieszkiwać w takich norkach? Z jakiego materiału najlepiej kupić norkę? :świnka1: :)
Yvon

Re: tunele i norki

Post autor: Yvon »

Mam dwie świnki. Mają obecnie / zmieniam co jakiś czas mebelki :) / dwa domki, dwa legowiska polarowe, tunel i hamak. Bardzo lubią tunel i hamak, jedna leżakuje np. w tunelu, druga leży na hamaku. I tak na zmianę. Jedno legowisko jest na dachu domku / dach jest duży / a drugi na parterze. Jeden domek jest niższy, więc świnka wskakuje najpierw na niższy domek, potem na ten wyższy i wchodzi do legowiska. Mają też taki mostek z drewienek i pod ten mostek też mogą się chować. Lubią też przebywać w domkach, każda ma swój, do domków przeważnie wchodzą wieczorem. Mam też dry bedy, na których świnki mogą też leżakować. Najbardziej lubią tunel i legowiska. Tunele, hamaki kupiłam w zoologicznym, a legowiska, norki i inne atrakcje tutaj w wątku Sprzedam/Oddam. Moje świnki bardzo lubią mebelki z polaru.
jagnaM

Re: tunele i norki

Post autor: jagnaM »

Dzięki za ważne dla moich prosiaczków informację. Widzę,że niezbędne będą zakupy :D Chyba zacznę od hamaka i norki :D Jeszcze raz dzięki.
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: tunele i norki

Post autor: kimera »

Nie każda świnka lubi hamak, a jeśli już, to powinien być mocno naciągnięty i nisko przypięty do prętów klatki, żeby tworzył elastyczną i miękką półkę, a nie żeby się kołysał i tworzył głęboki dołek, jak w przypadku hamaków dla szczurów czy koszatniczek.
Świnki lubią też miękkie poduszki i legowiska.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świnkowe mieszkanie”