Dlaczego moja świnka odeszła?

Wątki dotyczące funkcjonowania forum

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
doutch

Dlaczego moja świnka odeszła?

Post autor: doutch »

Dzisiaj gdy się obudziłam zobaczyłam że moja 1,5 roczna świnka nie żyje. Dlaczego tak się stało!??! Całe życie miałam świnki wszystkie żyły bardzo długo, co się z nią stało? Miała przeogromny apetyt przez cały czas, piła wode, biegała po pokoju, po prostu nic nie wskazywało na to, że coś jej może dolegać/boleć. Czy ktoś ma jakieś wyjaśnienie? Nie rozumiem tego co sie stało , jestem zrozpaczona , prosze o pomoc
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Dlaczego moja świnka odeszła?

Post autor: Dzima »

Z takiego opisu nikt ci nie powie dlaczego. Warto ją zanieść na sekcję. Jest to przykre, ale mając dobrą opiekę tylko tak się dowiesz dlaczego odeszła.
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Chocolate Monster

Re: Dlaczego moja świnka odeszła?

Post autor: Chocolate Monster »

Świnki morskie zazwyczaj ukrywają chorobę do końca, niestety. Chociaż to niekoniecznie musiała być choroba.
boe22

Re: Dlaczego moja świnka odeszła?

Post autor: boe22 »

Sekcja niestety...
Jak wiadomo, że świnia chorowała i na co, to nie trzeba.
Ale w takim przypadku warto to zrobić. A w momencie gdy masz jeszcze więcej świnek - to już musowo!
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Dlaczego moja świnka odeszła?

Post autor: Iza »

Dlatego warto stawiać na profilaktykę, badać regularnie krew, mocz, kał, usg - nawet jeśli świnka je i zachowuje się normalnie. Może odeszła na coś nagłego, czemu nie dało się zapobiec, ale równie dobrze mogła chorować od dawna.
Magda171983
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2024, 8:54
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Dlaczego moja świnka odeszła?

Post autor: Magda171983 »

bardzo spoznione, ale moje kondolencje
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum”