Busia - ostatnia świnka z ferajny, ODESZŁA !

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
atka1966

Busia - ostatnia świnka z ferajny, ODESZŁA !

Post autor: atka1966 »

Witam wszystkich "po nowemu"
na początek stronka poglądowa z łączenia moich grubasów z Milenką, bo to nowy rozdział w naszym domu :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... 9&start=30

ale początki na forum były w skrócie takie :
czarne, małe coś... Busiu, po miesiącu dobił rudo biały Alf i było wesoło przez rok cały, dominacjom nie było końca...
Busiek i Aluś
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Alf zakochał się w Zosi i został adoptowany... wreszcie miał spokój od Busia
Busiu też "ciachnięty" dostał na pociechę Alunię i od razu z bojowego diabełka Ala zrobiła z niego sobie pantoflarza
Busiek i Alunia
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
niestety Busiu po kilku miesiącach odszedł w niewyjaśnionych i dziwnych okolicznościach :sadness: po prostu dziwnie zaczął oddychać, natychmiast był lekarz - nic nie stwierdził osłuchowo, ale była kroplówka, zastrzyk p. zapalny itp., a na następny dzień rano się udusił mi na rękach :candle:
krótko po tym, Ala osowiała i szybko adoptowałam (właściwie zabrałam) chorą, zaświerzbioną, zagrzybioną, bez sierści prawie na jednym boczku - Busię (imię dostała po Busiu, na pamiątkę)
Ala ją przyjęła godnie, bez zatargów... Ala była starsza i Busia jej słuchała
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us

w międzyczasie dokooptował niespodziewanie Jurasek, niechciana zabawka...i przez parę miesięcy zgodnie żyli sobie w trójkę !
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us

niestety Alunia miała kłopoty ze szczęką, potem cysty, operacja i ...już było znowu dobrze, ale zwyrodnienie stawu szczękowego dało znać o sobie i... :candle: dołączyła do swojego mężusia Busia...
ku pamięci Busia i Alutki, śpijcie słodko moje aniołki !
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us

Busia i Juras zostali sami...
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us

w międzyczasie była krótko u nas Niunia, uratowana (odebrana przeze mnie od "Baby Jagi") ze strasznych warunków, żyła z nami 2 miesiące, ale miała cysty i niestety źle zareagowała na narkozę, przeżyła kilka godzin po poważnej operacji... i teraz jako aniołek czuwa nad Busią i Jurkiem
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us

i tak , po traumach związanych ze śmiercią moich milusińskich, miało nie być już więcej świnek...
MIAŁO JUŻ NIE BYĆ !
aż tu nagle, po pół roku spokoju... po co ja zajrzałam na adopcje ???
no i jak takie cudeńko miało być same i czekać na DS, pod moim nosem ? no jak ?
Lenka
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us

poszłam do Patic, zobaczyć tylko... i zabrałam ją, no cóż...

początki były ostrożne, małżeństwo B.J. się zastanawiało, czy aby na pewno mała się nadaje do ich (jakby nie było) już uporządkowanego i nudnego życia...
Obrazek

19.12.2013 Jurasek odszedł...

Busia i Pipi zostały same i to są już moje ostatnie prośki !

dziś, tj. 22.11.2015 odszedł mój ukochany mały przyjaciel, 18-letni Kokuś...

31,03,2017 roku, odeszła moja kochana Busia, słoneczko, które mimo wielu chorób dzielnie walczyła i przeżyła prawie 6 lat !!!

TO JUŻ KONIEC ERY PROSIAKÓW W DOMU CIOCI ATKI !
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2017, 13:45 przez atka1966, łącznie zmieniany 26 razy.
Majka

Re: Busia, Juras i Mi-Lenka

Post autor: Majka »

czekamy na :photo: rozczochrańców :love:
Marta_K

Re: Busia, Juras i Mi-Lenka

Post autor: Marta_K »

No nareszcie jesteście :buzki: :buzki:
CocoChanell

Re: Busia, Juras i Mi-Lenka

Post autor: CocoChanell »

witamy :))) Ale masz trojkat ciekawy:)) Mi lenka boska jest!!:)
atka1966

Re: Busia, Juras i Mi-Lenka

Post autor: atka1966 »

no jakoś udało mi się powkładać zdjęcia do pierwszego postu, ale na więcej nie miałam już nerwów :szczerbaty:
masakra ! co chwile się cos zawieszało, albo wyskakiwało, że za duże zdjęcie :glowawmur:
w każdym razie w bardzo wielkim skrócie ujęłam te nasze ponad 3 lata na forum...

A teraz :meeting:zaczynamy nowy rozdział pt. "trójkąty nie są wcale takie złe", czyli życie Busi,Jurka i Mi-Lenki

Obrazek
Uploaded with ImageShack.us
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us
Wiktoria

Re: Busia, Juras i Mi-Lenka

Post autor: Wiktoria »

Jakie roszczochrańce :love: Wymiziaj odemnie wszystkie prośki :buzki:
hyacinth

Re: Busia, Juras i Mi-Lenka

Post autor: hyacinth »

ale śliczne pyszczki :*
moi dwaj panowie też na początku nie byli przekonani do trzeciego współlokatora ale teraz też uważają, że trio to idealny skład :)
atka1966

Re: Busia, Juras i Mi-Lenka

Post autor: atka1966 »

dziękujemy :buzki:
a tak gwoli info, to jeszcze dodam ich wagi :
Busia 1200 i tak trzyma od pół roku (a było więcej, bo nawet ponad 1300 :roll:)
Juras 1300 i oby nie przytył już, bo było już 1450, a grubas ma problemy z przemianą materii :sadness:
oboje są od pół roku na diecie Cavia Nature Balance :tired: ale pewnie więcej już nie schudną :sadness:

a Lenka, choć ma już roczek, waży tylko 800 :o to latająca świnka, tak żwawa i ruchliwa, że pewnie dlatego nie tyje :laugh:
moje grubasy nie biegają, czołgają raczej i to tylko "w stronę żarcia" :tired: Lenka włazi wszędzie, pod każdą szafę, w każdą dziurę, do otwartej szuflady nawet chciała się wdrapać :laugh: żywe srebro :love: a grubasy tylko leżą i patrzą na nią dziwnym wzrokiem, jakby chciały powiedzieć "i po co tyle zamieszania ? uwal się i leż, żarcie samo ci duża pod nos przyniesie" :laugh:
DUSIA

Re: Busia, Juras i Mi-Lenka

Post autor: DUSIA »

Widzę, że Mi-Lenka to mądra świnka :D . Nie dość, że znalazła odpowiednio dużą norkę, to jeszcze miejsce jest strategiczne. "Do sianka jeden jedyny krok, nie więcej..."
Awatar użytkownika
Inez
Posty: 2175
Rejestracja: 12 lip 2013, 17:49
Miejscowość: Niedzica
Lokalizacja: Niedzica
Kontakt:

Re: Busia, Juras i Mi-Lenka

Post autor: Inez »

Poczaohrańce we wszystkich kolorkach :love:
Obrazek

W pilnych sprawach proszę o pw.
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”