Trąbka do adopcji [Kraków] DS

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
miŁOŚniczka

Trąbka do adopcji [Kraków] DS

Post autor: miŁOŚniczka »

imię świnki: Trąbka
wiek świnki: ok. 2-3 miesięcy
płeć świnki: samiczka
adopcyjny numer świnki: 951
miejsce pobytu świnki: świnka przebywa w DT w Krakowie
historia świnki: Świnka uratowana ze sklepu zoologicznego przez „dziewczyny od królików” (dziękujemy :shakehands:). Była zabiedzona - malutka, chudziutka i już w ciąży. :sadness: Najprawdopodobniej nie miałaby szans urodzić i przeżyć. Z przychodni weterynaryjnej (po 10-dniowym pobycie po zabiegu) trafiła pod naszą opiekę. Jeszcze jest płochliwa, ale oswajamy. Jest szybka, ciekawska, spokojna w stosunku do innych świnek – chętnie wychodzi z ciociami na spacery.
Imię otrzymała ze względu na wybitny talent. ;) Malutkie, chudziutkie ciałko, a trąąąąąąbi ile sił w płucach. :laugh: Donośnie kwiczeć nauczył małą wujek Dylemat. :angry:
przebyte choroby: świnka zdrowa. Jest wysterylizowana (konieczna była sterylizacja aborcyjna), jeszcze ma strupki, futerko już odrasta.
informacje dot. diety: obecnie testujemy, co Trąbka lubi. Sianko, Versele Laga Cavia Natura. Lubi, jabłko, marchewkę, buraka, cykorię, koperek, ogórka. Nie zjadła pomidora (dwie próby), więc chyba nie lubi. Już wiemy, że bardzo lubi świeżą trawę (o co potrafi się głośno dopominać). Potrafi korzystać z poidełka, ale robi to głośno – od razu wiadomo, że Trąbka pije. :laugh:
stan adopcyjny: do adopcji do innej spokojnej świnki, najchętniej samiczki. Do domu, który zapewni odpowiednie warunki – dużo czułości i spacery.
kontakt w sprawie adopcji: mail domdlaswinki@interia.pl lub forum caviarnia (proszę o wysłanie pw - prywatna wiadomość)
Zdjęcia Trąbki:
http://zapodaj.net/d156a151bbedc.jpg.html
http://zapodaj.net/39318bef1f4e6.jpg.html
Ostatnio zmieniony 09 lis 2013, 8:26 przez miŁOŚniczka, łącznie zmieniany 5 razy.
miŁOŚniczka

Re: Trąbka do adopcji [Kraków]

Post autor: miŁOŚniczka »

Prowadzimy rozmowy w sprawie adopcji. :jupi: Czekamy na info w sprawie wizyty przedadopcyjnej. Jeśli wszystko szczęśliwie się powiedzie, to Trąbka będzie miała swój domek, inna świnka koleżankę,a jedno miasto będzie miało... miejski budzik, bo Trąbka tak głośno kłiiiiczy :laugh: No samo szczęście! :D
ruby

Re: Trąbka do adopcji [Kraków]

Post autor: ruby »

Kiedy dostane zdjecie panienki na glowna?
miŁOŚniczka

Re: Trąbka do adopcji [Kraków]

Post autor: miŁOŚniczka »

Linki do fotek Trąbki dodane w pierwszym poście
Awatar użytkownika
AQQ
Posty: 154
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:18
Miejscowość: Będzin
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Trąbka do adopcji [Kraków]

Post autor: AQQ »

Ależ ona jest cudna... :love: :levitation:
J. [*] [/b][/color][/size]
miŁOŚniczka

Re: Trąbka do adopcji [Kraków]

Post autor: miŁOŚniczka »

Trąbka urosła, przytyła :jupi: , uwielbia spacery z krakowskimi ciotkami, nie zaczepia, jest spokojna (pewnie wie, że młodsza, mniejsza i musi starych, dużych ciotek słuchać :lol: , ale one też jej nie dominują :ok: ). Poprawiamy też relacje z ludźmi, bierzemy na kolanka i miiiziaaaaamy, miiiiiziaaaaaamy. Jeszcze jest cichutka, ale mamy nadzieję, że usłyszymy w końcu pomruki zadowolenia :D
Trąbka na kolanach:
http://zapodaj.net/fd5a5257b2f24.jpg.html

edit:
rozważamy zmianę imienia na... tuba lub puzon, bo dalej najgłośniejsza i najbardziej wytrwała w krzykach o jedzenie :laugh:
Gosława

Re: Trąbka do adopcji [Kraków]

Post autor: Gosława »

jak się mają sprawy z adopcją?
Pytam, gdyż chciałabym prosić o filmik z Trąbką w roli głównej.

Na wszelki, wysyłam info na PW.
Awatar użytkownika
c4linka
Posty: 18
Rejestracja: 04 sie 2013, 10:11
Miejscowość: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Trąbka do adopcji [Kraków]

Post autor: c4linka »

A ja bym chciala ja dla Chomik do towarzystwa, jak sie sprawy maja?:

Skoro Milosniczka nie odpowiada na PW znaczy ze nie aktualne, tak?
miŁOŚniczka

Re: Trąbka do adopcji [Kraków]

Post autor: miŁOŚniczka »

c4linka pisze:A ja bym chciala ja dla Chomik do towarzystwa, jak sie sprawy maja?:

Skoro Milosniczka nie odpowiada na PW znaczy ze nie aktualne, tak?
nie, wcale nie, po prostu wczoraj skupiłam uwagę na świnkach, bo w mieszkaniu temperatura w pomieszczeniach pomiędzy 28.9 a 31 !!!! Myślałam o tym jak je schłodzić, wymienić wodę na chłodniejszą w poidełku... i tak mi zeszło... :roll: już pisze pw.
miŁOŚniczka

Re: Trąbka do adopcji [Kraków]

Post autor: miŁOŚniczka »

Trąbka rośnie i ma już nawet swój wierny fanklub :D (największym fanem Trąbki jest mama Meg, która uwielbia Trąbkę za jej "zdechnięcie" na rękach - Trąbka leży, łapki jej dyndają i daje się miziać, miziać, miziać :laugh: ) I jak tu jej nie kochać?! :idontknow: Chociaż Trąbka potrafi też wyraźnie zaznaczyć swoją obecność, szczególnie w porach karmienia. W całym mieszkaniu (a mam niejakie podejrzenia, ze w całym 15-piętrowym bloku ;) ) słychać wtedy dłuuuuuuuuuugie, głooooooośne kłiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, w wolnym przekładzie oznaczające jeeeeeeeeść, jestem tuuuuuuuuu, szyyyyyyybko, no szyyyyyyyyybciej z tym jedzonkiem :laugh:
:photo: Trąbka w swoim domku; jest jej teraz ciepło, więc rozkopuje wióra i sianko i kładzie się na gołej kuwecie :D
http://zapodaj.net/473e3f4449352.jpg.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”