Feliks i Stefan, 1 rok, [Puławy] - już w DS

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Iceberg1976

Re: Feliks i Stefan, 1 rok, [Puławy]

Post autor: Iceberg1976 »

Pytałam przed cięciem grzecznie czy wolą szczotkę czy maszynkę, Feliks wziął szczotkę w paszczę i rzucił na podłogę, cóż pozostała maszynka :rotfl:
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12499
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Feliks i Stefan, 1 rok, [Puławy]

Post autor: Cynthia »

Iceberg1976 pisze:Pytałam przed cięciem grzecznie czy wolą szczotkę czy maszynkę, Feliks wziął szczotkę w paszczę i rzucił na podłogę, cóż pozostała maszynka :rotfl:
Ice, wykończysz mnie... Idę stąd, bo mnie już brzuch boli od śmiechu
klaudiapiwo

Re: Feliks i Stefan, 1 rok, [Puławy]

Post autor: klaudiapiwo »

Boziu, jakie małe z nich bidy... Ice bez serca jesteś :nono: :shock: chłopcy sa goli i niewesoli :szczerbaty:

ale i tak piekni :mrgreen:

jak tam ich adopcja?

Ice - ja o maila tez prosiłam i nie dotarł =(
Iceberg1976

Re: Feliks i Stefan, 1 rok, [Puławy]

Post autor: Iceberg1976 »

:glowawmur: :glowawmur: :glowawmur: Klaudia - o Tobie zapomniałam, zaraz naprawiam błąd
Mati_CK

Re: Feliks i Stefan, 1 rok, [Puławy]

Post autor: Mati_CK »

Hej! Witajcie. Co do adopcji Ice to umówiłem sie na WPA na wtorek z kandydatką Agą. Miejmy nadzieję :fingerscrossed: ,że wszystko bedzie oki i chłopaki znajdą fajny domek w zaje...fajnym gronie :love: . Ale jedno jest pewne będą mieli fajnych "sąsiadów" w Kielcach- piekło/niebo,ogień/woda......tak tak to są moje kochane i szalone chłopaki Simba i Mufasa(od zagli). Miejmy nadzieję,ze Feliks i Stefciu im przypadnie do gustu :jupi: :laugh:.
PS. Nie śmiejcie sie z chłopaków(fakt,że śmiesznie wyglądają)bo napewno jest im teraz troszkę wygodniej bez kołtunków,a jak dla mnie i tak są piękni,ach ta grzywa.......takie małe lwy :ok:
Mati_CK

Re: Feliks i Stefan, 1 rok, [Puławy]

Post autor: Mati_CK »

Hejka. Niestety nie udało sie wczoraj przeprowadzić WPA :glowawmur: z przyczyn niezależnych ode mnie,a mianowicie przea moją pracę :evil: !! Ale wszystko jest na dobrej drodze,gdyż już w sobotę napewno sie uda. trzymajcie kciuki. :fingerscrossed: Chłopaki trzymajcie sie już nie długo może nowy domek.Pozdrawiam
Iceberg1976

Re: Feliks i Stefan, 1 rok, [Puławy]

Post autor: Iceberg1976 »

dzięki za wieści, chłopcy cierpliwie czekają i trzymają kciuki za agę :)
Wiktoria

Re: Feliks i Stefan, 1 rok, [Puławy]

Post autor: Wiktoria »

Trzymam kciuki :fingerscrossed: :fingerscrossed: widzę, że chłopcom szykuję się dobry domek :D
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Feliks i Stefan, 1 rok, [Puławy]

Post autor: Panna Fiu Fiu »

I jak? :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Obrazek
Mati_CK

Re: Feliks i Stefan, 1 rok, [Puławy]

Post autor: Mati_CK »

Panna Fiu Fiu pisze:I jak? :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Zapowiada się bardzo fajny i kochający domek u Agnieszki. :jupi: :jupi: Chłopaki juz niedługo przyjedziecie do CK :yahoo: .
Oby było więcej takich ludzi jak Aga-kochających zwierzaczki :jupi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”