[POZNAŃ] lek. wet. Paweł Botko, "Arka Noego"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[POZNAŃ] lek. wet. Paweł Botko, "Arka Noego"

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana lek. wet. Pawła Botko.

Obecnie przyjmuje (akt. 28.07.16):
Gabinet weterynaryjny Arka Noego,
Kamionki, ul.Szafirowa 52
http://www.wet-arkanoego.pl/kontakt.php

Kontakt:
Telefon:
kom. +48 602 464 664

E-mail do weterynarza:
arkanoego2@gmail.com
lub
pawel.botko@gmail.com


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.


OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
Chica pisze:02 lis 2009, 21:13
Poznań
Wet do, którego chodzę to
dr.Paweł Botko
praca Nowe Zoo ul Krańcowa Ptasi Azyl
codziennie od 9 do 14
tel kom 602464664
adres kliniki popołudniami
Kamionki ul.Szafirowa 52
czynne od 18 do 22
ale trzeba dzwonić i się umawiać a i tak trzeba się uzbroić w cierpliwość bo się na niego często długo czeka na Malcie
Jest dobrym wetem, ma wiedzę, dobre podejście do zwierząt nie jest może delikatny i jakoś szczególnie czuły ale ma wiedzę a to ona się najbardziej liczy.
Na Mieszka chodzę tylko na specjalistyczne badania jak RTG cyfrowe zdjęcia rewelacja i niedrogo bo 50zł za małą fotkę się płaci no i USG miał robione ostatnio mój fretek, ma torbiel w nerce :( W tej klinice umawiam się wyłącznie do dr Kowol, z tego co zdążyłam zaobserwować też ma dużą wiedzę i też mogę ją polecić na pewno nie eksperymentuje na stworkach jeśli nie jest pewna diagnozy bo duża część wetów konowałów tak właśnie robi :( Od gryzoni jest tam inna wetka panieńskie nazwisko to Zimniewicz ponoć ma dużą wiedzę ale zawaliła kastrację mojego świnka i to na całej linii sama bym to lepiej zrobiła ale na tej podstawie nie można jej skreślić jeśli chodzi o leczenie prosiaczków, ja jednak już nie mam do niej zaufania choć konsultacji nie wykluczam, świnki w ręce nie oddam. Jedno jest pewne, że zdrowie naszych prosiaków czy innych stworków w dużej mierze zależy od nas samych i nie ma co w 100% liczyć wyłącznie na weta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”