[PRUSZKÓW] lek. wet. Ilona Blanc, "PsoKot"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[PRUSZKÓW] lek. wet. Ilona Blanc, "PsoKot"

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat lek. wet. Ilony Blanc.

Obecnie przyjmuje (akt. 4.12.16):
ul. Chopina 66/70
05-800 Pruszków

Tel.: 22 758 76 40
Tel. kom.: 694 073 096
e-mail: psokot@psokot.pl



Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.


OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
KaTasia pisze:21 sie 2008, 21:01
Ja polecam panią Ilone Blanc.
netchen pisze:15 cze 2010, 23:22
Byłam dzisiaj pierwszy raz u pani dr. Ilony Blanc na ul. Bokserskiej w wawie i musze powiedzieć, że super :) co prawa to był tylko przegląd więc nie mogę być obiektywna, ale panią doktor odebrałam bardzo pozytywnie. Od razu na wejściu do przychodni wisi strona z logiem naszego forum więc od razu wiedziałam, że musi tu być super. Mój Bobuś został wycałowany, wygłaskany i czuję że trafił w dobre ręce :) polecam naprawdę ! cenowo też ok !
Kos

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Ilona Blanc

Post autor: Kos »

Dr Blanc przyjmuje chyba teraz we własnej lecznicy w Pruszkowie: http://www.sinpala.lh.pl/psokot2/
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Ilona Blanc

Post autor: Kropcia »

Ktoś miał styczność ostatnio z panią doktor? Mieszkam zaraz obok lecznicy, w której przyjmuje. Na ścianie wisi dyplom od Stowarzyszenia dla niej za okazane serce prosiaczkom z 2012r. A jak to ma się teraz? Ktoś wie? Warto? Bo jeśli tak to nie muszę z nimi zasuwać albo po Pruszkowie, albo do Warszawy.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23047
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Ilona Blanc

Post autor: porcella »

Miałam z dr Blanc do czynienia jeszcze na Bokserskiej, nie mam zastrzeżeń. Jak jest teraz - nie wiem, oczywiście, ale spróbowałabym.
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: [PRUSZKÓW] lek. wet. Ilona Blanc

Post autor: Kropcia »

Z dr Iloną miałam styczność w maju tego roku, kiedy to poszłam z Karmeli okiem, a Karinkę wzięłam do towarzystwa. Lekarka miła, sympatyczna, widać, że pojęcie o prosiętach ma. W stosunku do świnek była serdeczna, delikatna, ale stanowcza. Z nami przy wizycie kontrolnej przegadała chyba z godzinę. Póki co polecam panią doktor. Jedynym minusem są godziny pracy lecznicy i samej pani doktor (głównie godziny poranne), ale może gdzie indziej też przyjmuje.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23047
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: [PRUSZKÓW] lek. wet. Ilona Blanc

Post autor: porcella »

Bardzo Panią dr Ilonę chwaliła Dobroszka. Adoptowana ode mnie w sierpniu Skierka doznała urazu oka, leczenie było chirurgiczno-okulistyczne (to inny lekarz), ale dr Ilona nadzorowała całość, tj antybiotyki, probiotyki i w ogóle wszystko, Skierka wprawdzie straciła wzrok w tym oku, ale obyło się bez amputacji galki, a prosię jest już zdrowe i pełnosprawne.
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: [PRUSZKÓW] lek. wet. Ilona Blanc, "PsoKot"

Post autor: Kropcia »

Pozostaliśmy przy dr Ilonie i to była bardzo dobra decyzja. Lekarka rzeczowa, ale z wielkim sercem do świnek. Frontem do nas- opiekunów. Nasze paskudy przy każdej wizycie wygłaskane i dopieszczone. Po sterylizacji Karmeli, gdzie jeszcze pojawił się problem gazów i opieki nad świnkami podczas naszej nieobecności, szła nam na rękę bardzo mocno.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”