Świnka tarczycowa

Moderator: Dzima

Regulamin forum
"Proszę, znaj mnie i moje zwyczaje. Jak każda inna żywa istota, mogę zachorować. Jednak w odróżnieniu od drapieżników, ja ukrywam swoją chorobę i słabość, aby przeżyć. Twoim obowiązkiem jest pilnować mojej wagi i wiedzieć, czy nie zmarzłam albo się nie przegrzałam. Znaj moje ciało i dotyk mojej sierści. Znaj błysk moich oczu i wrażliwość moich uszu. Zauważ, kiedy podupadam na zdrowiu. Dla mojego dobra, znaj mnie."

1. Przed utworzeniem nowego tematu sprawdź przy pomocy wyszukiwarki czy temat był już poruszany na forum - jeśli temat już istnieje postaraj się kontynuować wątek
2. Określ rzeczowo tytuł nowego wątku - tematy w stylu: "Pomocy !!!", "Mam problem ..." utrudniają innym użytkownikom korzystanie z forum
3. Do bezpośredniego kontaktu z innymi użytkownikami używaj skrzynki prywatnych wiadomości, ewentualnie shotbox'a.
ODPOWIEDZ
Zuza

Świnka tarczycowa

Post autor: Zuza »

Drodzy wielbiciele świnek!

Mam taki problem i podejrzewam, że ktoś z Was może znać na niego rozwiązanie.
Alik adoptowany z SPŚM w 2016 roku przechodził w ostatnim czasie badania. Okazało się, że jest świnką tarczycową. Niestety nie pamiętam czy niedoczynna czy nadczynna jest jego tarczyca. Od jakiegoś czasu chudnie. Pani doktor Sawerska (Solec Kujawski) zaleciła podawanie leków, ale poleciła we własnym zakresie poszukać czy jakaś apteka "nie sprzeda leków w 14 częściach tabletek". Czy ktoś wie czy jakaś apteka w Bydgoszczy bądź Solcu sprzedaje tak leki na tarczycę dla świnek?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Choroby i Problemy”